Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellkasi égető érzés, normális?

Mellkasi égető érzés, normális?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, kereken most léptem be 6. hónapba. Minden rendben, a tipikus terhességi tüneteket is megúsztam de egy ideje néha iszonyúan fájdalmas égető érzés fog el a mellkasomon. Nem a mellem, nem is a hasam vagy a szívem. A doki nem mondott semmit, annyival tisztázta hogy kimerült vagyok és bebeszéltem magamnak semmi elváltozást nem lát.. Veletek volt már ilyen? Tényleg nagyon meg tud ijeszteni és ahogy kérdezgettem, senkinek nem volt még hasonló :(

2018. dec. 8. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán reflux? Hasonló érzést tud csinálni.
2018. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reflux lesz! Hihetetlen tüneteket tud produkálni! Vegyél rennie tablettát, hidd el jobb lesz !
2018. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem reflux :( Azt vizsgálták..
2018. dec. 9. 04:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nyomja a baba a gyomrot akkor előfordul hogy a gyomorból valamennyi sav a nyelőcsőbe kerül. Ez nem reflux, de a sav ugyan ugy marja a nyelőcsövet. Vegyél be egy renniet, ha enyhül/elmúlik, akkor sav okozza.
2018. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem reflux egyszerű gyomorégés savval,ami felmegy csak nem addig mint a reflux kapj be egy reenit ha attól jobb tuti a sav.Én 3 hónapos vagyok ma nekem is nagyon feljött a savam alig kaptam levegőt úgy égett meg nyomott én bevettem egy savlekötőt egyből jobb lett.A reflux kicsit másabb.
2018. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-s Nagyon jól leírta.
2018. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!