Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek vissza nőgyógyás...

Holnap megyek vissza nőgyógyászhoz 9 hetes vagyok.7 hetesen voltam akkor már volt szivhang. Mire számítsak a vizsgálaton? Mikor kell mennem védőnőhöz meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért rendeltek vissza 9 hetesen, volt valami probléma?

Mert elvileg 12 hetesen kéne csak menni.

A védőnőhöz neked kell menned a nògyógyász papírjával hogy "élő terhességed" van és vegyen gondozásba.

2018. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vizsgálaton semmi különösre ne számíts, manuális vizsgálat alapján megállapítja az orvos, hogy a méhed az elmúlt két hétben nőtt valamennyit, UH-ra nincs szükség, ha nincs panaszod.


Védőnőhöz érdemes a 12. heti vizsgálat előtt már elmenni, hogy a 12. heti vizsgálatok eredményeit már be tudja vezetni a kiskönyvedbe az orvos.

2018. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem azért hívtak vissza eredetileg 2 héttel később, hogy egy pontosabb terhességi kort meg tudjanak állapítani, mert az első UH-nál ez még bizonytalan volt. Erre a kombinált teszt időpontja miatt volt szükség, ami ugye nagyon nem mindegy mikor van.

Védőnőhöz én az első orvosi papírral már mentem is.

2018. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát 7 hetesen 8mm embrió volt nem mondták hogy valami nem lenne rendben úgy hogy remélem minden okés.
2018. dec. 9. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:

ha van szívhang, hívhatod a körzetes védőnőt, elmondod hanyadik hét,és van szívhang, ő pedig ahoz mérten ad már neked időpontot.

Nálam így volt. 7 hetesen hívtam fel, kb 10.héten mentem, utána meg már vittem neki az első genetikát

:)

2018. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!