Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várva-várt pöttöm lehet a...

A várva-várt pöttöm lehet a dologban, avagy más bújkál a háttérben? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Augusztusban átestem egy laparoszkópos műtéten hosszú ideje tartó alhasi fájdalmak miatt. Eltávolítottak több miómát, cisztát, illetve csináltak egy petevezeték átjárhatóságit. A ciklusom a műtét előtt, és után is 28 napos volt, egészen 2 hónappal ezelőttig. Elkezdtem szedni a Trimeszter vitamint, majd októberben megjött 24. napra, novemberben pedig 22. napra. Most a 35. napján járok a ciklusnak, vérzésnek jele sincs, nem is várnám, viszont 2 teszt is negatív. Türelmesen várni kellene még a teszttel, vagy esetleg más oka lehet a késésnek?

Van/volt valakinek hasonló tapasztalata?



2018. dec. 9. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, én is jártam már így, de nekem alapból se volt rendszeres a ciklusom. Volt, hogy csalódás ért és végül 46. napra megjött.

Most legutóbb nem így jártam, 10 hetes vagyok már :)

Ha nem jön meg csinálj tesztet 3 naponta. Viszont ha régen minden rendben volt és most ilyen csúszások vannak a ciklusodban, akkor ha most nem baba van a dologban, menj el dokihoz, mindenképpen.

2018. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked, boldog babavárást :)

Köszönöm szépen a válaszod, megfogadom a tanácsod!

2018. dec. 9. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, de szerintem nem terhesség, abból gondolom, hogy nekem 3 nap késésnél már gyönyörűen látszott a második csík, aztán lehet másnál nem így van, mindemellett szerintem pár nap késés bőven belefér, nem jelent semmi bajt.
2018. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de lapar műtét után pár hónapig nekem is nagyjából rendszeresen jött meg (előtte 27-29 napra jött), de utána volt olyan is, hogy egyik hónapban 19 napra, másikban 33 napra...Két éve volt a műtét, idénre is ott tartottam, hogy volt olyan, hogy 22 napra és olyan is, hogy 32 napra jött, ami a műtét előtti állapothoz képest elég nagy szórás. Átlagban 26-27 napot ír amúgy a menzesznaptáram, de simán voltak ilyen hónapok is. Azért írom múlt időben, mert most babát várok, aki amúgy 26 napos ciklussal számolva középidőben jött össze. Sok sikert nektek is a babához!
2018. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok.. Kíváncsian várom, mi lesz a vége.. 🙂
2018. dec. 9. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem baba lesz :( nekem 2 nap késéssel szép, erős pozitív tesztem volt, neked is már bőven látszania kéne.
2018. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont azért lehet még baba, mert nem biztos, hogy ez késés. Ha mostanában ennyire rendszertelen a ciklusa, akkor simán lehet, hogy még időn belül van.

Nekem a 35. napon még simán negatív volt a tesztem és 4 nappal később meg leugrott róla a csík.

2018. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Titkon én is reménykedek.. várok péntekig, aztán tesztelek újra. :)
2018. dec. 10. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!