Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek most akkor hány...

Szerintetek most akkor hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos az utolsó menzesz első napjába, de az eddigi vizsgálatokon a doki mondta mintha a tankönyvet olvasta volna a pici és ne aggódjak, de mégis érdekel.

7 hetes pár napos voltam amikor elősszőr el mentem akkor 14mm volt a CRL utánna 9+6 akkor 33mm a CRL és nem rég voltunk a 12 hetes genetikán ott 74mm volt.

Ha nem akkor lett volna a menzesz amire gondolok, akkor csúszott volna az ovum is és nem lenne ilyen szép a babám jól gondolom?

(Tudom nem lényeg, hanem az hogy ott vasn éss rendben van minden de mégis érdekel a dolog, biztos más is volt már igy valami más témával :)


2018. dec. 9. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A hetekre vetitve pont jok a meretek.
2018. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!