Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mit jelenthet? Belevagyok...

Ez mit jelenthet? Belevagyok betegedve a dologba? Tobbi lent

Figyelt kérdés
kislanyom koraszulott , amugy 3 evre ra jott ossze ... elmult 1 eves , de en ugy erzem , hogy szeretnek meg egy babat ...probalkoztunk de nem jott ossze ... feladom a remenyt egyelore , lehet par evig , de amikor latom hogy egy ismerosom terhes , vagy szult , akkor olyan feszult leszek , s ideges , aggodom hogy nekem miert jott nehezen , s masnak milyen konnyen megy .. nagyon szeretem a kisbabakat , a lanyomat is ugy feltem , nem engedem senkire nagyon hogy vigyazza .... Felek is vallalni megegy babat , de a szivem melyen felkeszultem ra , es nagyon vagynek arra , hogy ujra terhes legyek , hogy erezzem mozogni , sokaig , amit az elsovel rovid ideig erezthettem csak :(

2018. dec. 9. 16:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok , hogy kiirtam magambol , de ezt erzem ...
2018. dec. 9. 16:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Koraszulottseg ellenere is ertheto a vagyad.

Kivanom hogy minel hamarabb osszejojjob!

Sok sikert!

2018. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi , de nem probalkozunk egyelore ... vagyis nem tudom pontosan .. :)
2018. dec. 9. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk unokatesómék 7 évet vártak a babájukra. Nekünk elsőre sikerült mindkét gyerekünk. Amikor felhívtam, hogy elmondjam, hogy terhes vagyok (akkor Nekik még nem volt gyerekük), rám tette a telefont. Nagyon sajnáltam, de megértettem, rosszul esett Neki. Másnap felhívott és elnézést kért és mondott egy érdekes mondatot! : “Amikor valamelyik ismerősömről megtudom, hogy kisbabár vár borzasztó rosszul esik, de tegnap rájöttem, hogy nem tőlem veszik el a babát, hanem az az Övék.” Nagyon könnyen beszélek, de légy türelemmel. Ha még csak 1 éves a gyereketek, akkor nem olyan régen próbálkoztok, kitartást kívánok!! Hány hétre született a babátok?
2018. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi . 25-26het ... :)
2018. dec. 9. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!