Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rég volt meg utoljára...

Nagyon rég volt meg utoljára a havim, így nem tudom hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés
30-án lett közepes (inkább halvány) pozitív tesztem. Görcsölés miatt 5én elmentem orvoshoz. Akkor felritkulás és méhnyálkahártya nagyobbodás látszott hüvelyin. 2nappal később kontrollon 9x9ml petezsák szikhólyaggal hasi uhn. Embrió nem látszott :( 12én megyek vissza mire kellene számítanom? Meddig várhatunk rá, vagy a szívhangra. Másfél éve volt egy missed ab műtétem, nem jött a szívhang akkor úgy éreztem nem vártunk rá eleget, most a karácsonyi ünnepek miatt attól félek ez megint kapkodós lesz,nem akarok ebbe esni.
2018. dec. 10. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

5-én lehettél 4 hét plusz pár napos. Szerintem 12-én sem lesz még szívhang, hiszen akkor leszel 5+valamennyi hetes, akkor még nincs szívhang. Nekem 5+4 hetesen csak petezsákok voltak az ikrekkel, föl sem merült, hogy másnak is kellene látszani. Két hét múlva kellet visszamennem, addigra voltak mérhető méretű embriók szívhanggal. Teljesen jó volt ez a fejlődési ütem.


8. hétig egyébként nyugodtan lehet várni a szívhangra. Fölösleges pár naponta ultrahangozni, csak idegeskedsz rajta. Érdemi változáshoz egy-két hét kell.

2018. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 7 mm-es petezsakra mondtak, hogy kb 5 hetes, de jobban csak az embrio meretebol tudjak megmondani.

Tehat a 7-en te is kb 5 het korul voltal, akkor 12-e pont hatareset, vagy epp latszani fog mar az embrio, vagy nem, mert kb 6 hettol lathato es sZivmukodes is akkortol/azutan par nappal.

A halvany pozitiv tesztbol kiindulni nem lehet, ha a napok is lenyegesek.

2018. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak felritkulást még az 5-dik hét előtt szoktak látni. Szóval az első dokis alkalomhoz még adj négy hetet, addigra kell szívhangnak lennie.
2018. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!