Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kellett volna megjönni,...

Tegnap kellett volna megjönni, és vérzés nincs csak krémes fehér folyàs, derék alhasi fàjàs kb mintha megakarna jönni de eddig mindig pontosan megjött. Csinàltam reggeli vizeletből tesztet de negatív lett, esetleg valakinek tapasztalat hasonló?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, lehetsz terhes, ismételd meg a tesztet 2 nap múlva.
2018. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem,mert nagyon régóta szeretnénk babàt,rengeteg sikertelen próbàlkozàs volt.remélem most talàn ezek olyan jelek
2018. dec. 10. 21:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Jelek talàn annyi lenne hogy 1 hete rettentően érzékeny vagyok a szagokra de mss semmi nincs mellfeszülés stb.15 napja voltunk együtt a pàrommal,lehet korai volt még a teszt??
2018. dec. 10. 21:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a várt menstruáció napján már nagy biztonságúak a tesztek, de ha később volt az ovuláció, lehet fals negatív. Ismételd meg pár nap múlva.


Tüneteket ne keress szerintem, semelyiknek nem kell még ilyen korán lenni, viszont ha vágysz a babára, be is képzelheted bármelyiket. Ezt nem bántásból írom, teljesen emberi dolog.

2018. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem szeretnék beleszólni, de érdemes többet próbálkozni, én 3 naponta kezdeményeztem ilyenkor egy 10 napos intervallumban. Ha a ciklus 14. napjàn szexeltetek utoljára és 3 nappal.később ovulálsz, akkor már necces.

Vagy használsz tesztet?

2018. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Éppen most nem használtam az ovulàciós tesztet.de kb az együttlét előtti napon lehetett mi màsnap próbàlkoztunk illetve utàna még rà 3 napra megint,szóval próbàlkozunk többször is.neem keresek tüneteket azon màr túl vagyok sok mindenen ha tudnàtok mikyen szinten és egészen a hànyàsig beképzeltem a tüneteket annyira de magamhoz tértem megràztam magam higy ezt nem lehet magamnak okozok mindent.csakhàt nagyon nehéz 36 éves vagyok 3 mióma műtét után több éves sikertelen próbálkozás utàn..
2018. dec. 10. 23:21
 7/13 A kérdező kommentje:
És köszönöm neked,nektek a vàlaszokat,tudom hogy nem bàntàsból írtad 🙂
2018. dec. 10. 23:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Inszeminációban, lombikban nem gondolkodtatok?

Tesztelj 2 nap múlva, ha addig nem jön meg.

Mi 4 évig küzdöttünk, de idén végre megszületett a kisbabánk, mi is 30-on túl vagyunk.

2018. dec. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mivel màjusban műtőttek még ezt az évet adtuk magunknak de januàrban beszélek az orvossal mi legyen.hàt nem bírtam ki ma reggel is csinàltam de negatív lett.de nem adom fel 🙂
2018. dec. 11. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve próbálkozunk a tesóval úgy hogy 2 naponta vagyunk együtt legtöbbször. Másfél éve egy petezsákig jutottunk sohasem lett szívhang. Most 30án teszteltem pozitívat akkor voltam 4 nap késésnél de előtte nem próbáltam, még legutóbb nem volt embrió bent szóval kicsit sem vagyok nyugodt, úgy tűnik késői peteérés, mármint remélem mert kb egy héttel kisebb. Előtte semmilyen tünetem nem volt, az nap kezdett görcsölni a hasam mintha meg akarna jönni, és a derekam is fájt. Folyásom nekem is krémes, és több mint szokott. Drukkolok neked, hátha korai volt a teszt.
2018. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!