Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karácsonyi vásár és koncert...

Karácsonyi vásár és koncert terhesen?

Figyelt kérdés
Szombaton töltöm a 11. hetet, és szeretnénk elutazni kirándulni, este pedig kimenni a karácsonyi vásárba és a kedvenc zenekarunk koncertjére. Mostanában elég ingadozó a hangulatom, sokat vagyok fáradt és hányós, de olyan jó lenne kettesben kirándulni egyet. Mi a véleményetek? Elmennétek a helyemben? (a koncert szabadtéri lesz este)
2018. dec. 11. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne??


Én ilyenkor 14 hetes voltam

Voltam a győri Adventi vásárban.

35 hetesen koncerten is ( nem tombolóson, hanem fél könnyűzenein -Barabás Lőrinc)


Persze ha Ákks koncert lenne, ( csak mert most lesz) akkor biztos nem kiemelt állóhelyre vagy a dühöngőbe mennék

Nem a sűrűbe

2018. dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség nem betegség. Ez csak egy séta, zenehallgatással.
2018. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Tavaly ilyenkor 14-15 hetes voltam, és mi is voltunk, még az óriáskerékre is felültem, szerencsére nem voltam hányós.

Arra figyelj, hogy rendesen fel legyél öltözve, ill. ha úgy érzed elfáradtál a járkálásban, állásban, akkor lehetőséged legyen leülni, pihenni egy kicsit. Jó szórakozást!

2018. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Pont a hétvégén voltunk vásárban, 31 hetes vagyok. 2 óra odaút, 5 óra mászkálás, 2 óra visszaút. Közben a nagyot is cipeltem sokat. 😊 Érezd jól magad, ha valami nem esne jól, azt úgyis érzed.
2018. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
5 hónapos terhesen lakókocsival utaztunk és “vadkempingeztünk” Európában két hetet. Várandós vagy, nem beteg :)
2018. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Azt hittem már túlhordtad a gyereket és màr kb mozdulni sem tudsz, de azért mennél... 😅

A házból ki szoktad tenni amúgy a lábad?

Ötleten sincs, hogy hacsak nem vagy szigorú fekvésre ítélve hogy merült fel benned a kérdés... 🤔

2018. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺️ kedves utolsó válaszoló! Úgy jutott eszembe, hogy már elvesztettünk ilyen idősen egy babát és szerettem volna mások véleményét tudni, akik szintén voltak kirándulni ilyenkor.
2018. dec. 11. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Az európai körutas válaszoló vagyok. Végigkirándultuk az egészet, hegyi túra ösvénytől a biciklizésig minden volt. Ne félj :)
2018. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy egyszerű séta, koncert. Miért ne mennél?
2018. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!