Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 évesen elmehetek szülő...

17 évesen elmehetek szülő nélkül nőgyógyászhoz terhesség miatt?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, el akarom én mondani, de félek tőlük, a kapcsolatunk sem jó. Először kéne egy orvosi bólogatás, hogy igen babát várok, és csak utána mondanám el. 2 hónap múlva 18 leszek.

Küldenek a szüleimnek valami értesítést a látogatásomról?

Abortuszról szó sincs



2018. dec. 11. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan elmehetsz, senki nem fogja a szüleidet értesíteni róla.
2018. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:)
2018. dec. 11. 15:23
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

El.


Ha abortuszról szó sincs és a szülőkkel rossz a kapcsolat, akkor mi a további terv? 17 évesen gondolom se munka, se lakás, se jövedelem

2018. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

El. Én voltam sokszor kiskorúként magamban (igaz, nem terhesség miatt.)

Abba nem megyek bele, amit az előző elkezdett, hisz nem ezt kérdezted.

2018. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3 éve van egy 5 évvel idősebb párom, ő dolgozik suli mellett, ahogy én is, bár az enyém csak diákmunka. Az ő szülei pedig támogatnak majd minket.

És köszönöm a többi választ is

2018. dec. 11. 16:42
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

3: 2 hónap múlva 18, aztán nagy duzzogva beköltözik a pasijához. Azért amilyen várólisták vannak egy anyaotthonban, jobban teszi, ha már most jelentkezik. Így se biztos, hogy előbb bejut, mint ahogy a cejejme utcára dobja gyerekkel együtt.

🙄

2018. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

#6

Nem azt mondtam, hogy nincs véleményem, csak azt, hogy nem fejtem ki, mert nem arra kíváncsi. :D

2018. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
66%
A véleményét tartsa mindenki meg magának a kérdésre kell válaszolni..Ha meg abortuszra menne akkor meg azért dühöngenétek...Kinek mi köze hozzá hogy mibol hogyan fog majd élni?
2018. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Undorítóak vagytok 😣🙄

Kedves kérdező nyugodtan mehetsz nem fognak küldeni ki értesítést a szüleidnek.

Hany hetes vagy?

és további sok sikert az életben nektek 🤗

2018. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

Senki nem dühöngött és senki sem undorító.

Simán csak megkérdeztem, mi a további terve. 1u évesen most a jaj de jó, babazhatok álmot eli. Ez akkor se könnyű, ha mindenki támogatja. Itt viszont azzal indit, hogy rossz a szüleivel a kapcsolata. Csak úgy mellékesen kérdezem meg; mig csinál, ha elmúlik a kamasz szerelem ? Ha a párja úgy dönt, mégse kel, a gyerekeid és, mégsem akar 3 embert eltartani egy fizetésből ? Hova megy? A híd alá ? Nem árt ám átgondolni mi van akkor, ha felszáll a rózsaszín köd.

2018. dec. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!