Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire voltatok fáradtak...

Ti mennyire voltatok fáradtak az utolsó hetekben? És a baba mennyit nő még kb, ha a hasam a 32. hét óta nőtt óriásra? 36 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Ma 11-kor keltem. Aztán du 2-től megint aludtam 5-ig. De már most is majdnem elaludtam a kádban. Törölközés után meg kb 10 percig lihegtem,mintha vmi megerőltetőt csináltam volna. Normális ez? A másik kérdésem pedig,hogy ha a babát 32.héten 2,5kg-ra becsülték,és kb 1 kg-t hízik még szülésig,akkor ugye biztosan nem lesz 4kg feletti,akkor sem,ha abbahagytam a diétát és rengeteget híztam?
2018. dec. 11. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam ez a fáradtság nagyon ingadozó volt, 1. babával 34 hetesen mozogni is alig bírtam, nagyon fáradt voltam, de pl 37 hetesen meg tele voltam energiával. Innentől voltak napok, mikor felkelni is nehéz volt, máskor megülni a hátsómon volt nehéz. :D

2. babámmal meg a 3. trimeszter eleje óta folyamatosan úgy éreztem, elhagyott az energiám, nem voltak olyan energikus napjaim bár az igaz, hogy 21 hó van köztük így sok energia kellett a nagyobbhoz.


A hasad növekedésének a baba súlyához nem sok köze van. De a te hízásodhoz sem. A mérés se pontos, lehet alig 3 kilós babád lesz, lehet 4 kiló, csak tippelnek a számolt adatokból.

2018. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én annyira fáradt voltam hogy az utcasarokig alig bírtam levánszorogni. Ez teljesen természetes ami most veled történik.

Az utolsó pár hétben olyan voltam mint aki egy hatalmas nagy görögdinnyét nyelt volna le. De szerintem ez alkatfüggő.

2018. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel 41 hetesen is rohantam a lépcsőn a hatodikra probléma nélkül. Most 31 hetes vagyok, a nagy miatt keveset alszom, nappal sem tudok úgy pihenni, így jobban megérzem a fáradtságot, de most sem okoz gondot egy pár emelet vagy pár km séta vele.
2018. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén 36 hkm vagyok, mostmár zombi üzemmódban. Egész nap rohangálok, játszok az 5 és 2 évesemmel, plusz házimunka, lóti-futi. Ráadásul most mind3an betegek vagyunk, szivem szerint egész nap pihennék, feküdnék de esékyem nincs.
2018. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!