Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 7.3 héten két 13mm-es...

Ha a 7.3 héten két 13mm-es embrió volt erős szívhanggal az UH-n, akkor mekkora az esély hogy megmaradnak mind a ketten?

Figyelt kérdés

Jövőhét csütörtökön megyek a 12.hetes UH-ra, de már nem bírok magammal. Annyira szeretném mind a kettőjüket! :) Ha valaki volt már hasonló helyzetben, köszi a válszokat. :)

10.2 kismama



2018. dec. 12. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnos ezt nem lehet így megmondani. Én úgy gondolom, ha van már szívhang, azért elég kicsi az esélye, hogy elmenjen. De tudjuk, hogy az első 12 hétben bármi megtörténhet.

Nagyon szorítok neked!


Ui: nekem megmaradtak :-) 29 hetes vagyok. Bízz bennük!

2018. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem erősek is maradnak :) szép duplababavárást kívánok! :)
2018. dec. 12. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer megmaradtak mindketten, másodjára kettőből egy babánk született.
2018. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden UH előtt halálra izgulom magam, hogy minden rendben lesz-e, de sajnos erre semmi garancia nincs.

Én mondjuk nem ikreket várok, de ma pl szinte hallani lehetett a koppanást, mikor leesett a kő a szívemről, mikor odanéztem az UH-ra és éppen kifeszítve nyújtózkodott egyet a babám :)

Én 11 hetes vagyok szóval magamtól ezeket sajnos még nem érzem. Majd könnyebb lesz ha érzed is mozgást, mert az jó megerősítés arra, hogy nagy gond nem lehet.

Egyébként szerintem kb a pozitív teszttől egy anya élete aggódással telik, szóval azt hiszem ez normális :)

2018. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim annak idején, hogy ha megjelenik a szívhang mindkettőnél, akkor már jó eséllyel ikerterhesség is marad. :)
2018. dec. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Esetleg ha valaki kíváncsi, hogy mi lett, akkor írom, hogy minden ok, továbbra is 2 kicsikénk van a pocakban!😁😊 A méreteik rendben, egészségesek. Nagyon, boldogok vagyunk a férjemmel.

11.4 hkm

2018. dec. 21. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!