Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell szedni terhesen?...

Mit kell szedni terhesen? Mennyit?

Figyelt kérdés
Folsavat tudom, mennyit érdemes? Milyen vitamin jó?
2018. dec. 12. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyjabol barmilyen terhesvitamin. De kerdezd a dokid. Pl ha faj a hasad, kellhet magnezium....
2018. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Folsav, terhesvitamin vagy multi és D3 4000NE.
2018. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En b, d, c vitamint szedek, folsavat, magneziumot es femibiont
2018. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mennyi folsavat szedtek?
2018. dec. 12. 19:29
 5/8 anonim válasza:
Én személy szerint szedek baba mama vitamint, magnéziumot az izmok könnyebb nyúlása haskeményedés ellen, b vitamin komplexet ezt mondjuk nem rég kezdtem a derékfájdalom miatt és C-vitamint immun erőssítőnek. De a vérképből kiderül ha hiányzik valami vagy valamilyen érték alacsony akkor azt pótolni kell. Egyébként a szülész nőgyógyász és a védőnő mindenben segít, ne félj kérdezni. Különböző fórumokon pedig számtalan kismama leírja az adott vitaminokról a véleményét, hogy mennyire bevált, nem muszáj pontosan ugyanazt választani amit az orvos ír fel (néhol szerződésük van egy-egy céggel és abban az esetben nyílván csak azt a márkát ajánlják).
2018. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én gravidat szedtem, de csak 12 hetig napi szinten, utána hébe hóba 2-3 naponta. Plusz emelle 24 hetig 1,5 mg folsavat (ebbol nem kell ennyi, de en csak 3mg-osat kaptam, orvos mondta, hogy felezzem) plusz magnerot 1 szem etkezes előtt fél oraval (fleszivodas miatt) tolhatsz egy kis D vitamint is. En azt a haziorvossal irattam ki, receptre kaphatot, mert a veny nélküliek neken semmit nem ertek. Ja meg ascorbinsavat szortam egy kis vizbe. Ez 99%os c vitamin (ha erdekel ennek olvass utana mielott iszod, a mennyiseg es a minoseg miatt, mert nem mindegy) nagyjából ennyi.
2018. dec. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Femibiont szedek, magnéziumot, C-vitamint, D-vitamint, vas komplexet.
2018. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én femibiont szedtem az elején aztán váltottam jutavitra, emellett nekem szednem kellett vas+folsav tablettát és magneb6-ot és c vitamint
2018. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!