Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha két terhesség teljesen...

Ha két terhesség teljesen különböző, elsőnél rosszullétek és egyéb a másodiknál semmi tünet, utalhat arra, hogy más nemű lesz a baba?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van?
2018. dec. 12. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Attól 50 % 😂
2018. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

(Volt 16 évesen egy abortuszom, azt nagyon rosszul viseltem, folyamatosan hánytam, szédültem, el is ájultam, de hát ott nem derült ki a neme.)

Első kettő gyerekemnél semmi bajom nem volt soha. Egy kóbor rosszullétem sem volt sosem. Ha nem nőtt volna a hasam és nem mocorogtak volna, fel sem tűnik a terhesség. Első fiú, második lány. A 3nál sem volt semmi bajom, de az missed ab. lett. Most újra babát várunk, ezt elég nehezen viselem. Nem igazán mondhatnám, hogy rosszulléteim vannak, bár a terhesvitamint nem bírom szedni, mert attól hánytam, de egyéb tünetem nincs. Inkább fáradtabb vagyok, bár ez betudható a 2 éves örökmozgó lányomnak is, aki nappal nem alszik, éjjel is elég rosszul. 17 hetes vagyok, de hiába szedem a magnéziumot, eléggé keményedik a hasam (pihenés meg nem kivitelezhető). Most is lányt várunk.

2018. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés
2018. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hasonló volt az első trimeszter, mindkettővel hánytam, szarul voltam állandóan, alig bírtam létezni. Egyik lány, másik fiú.
2018. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2 ugyanolyan szar terhessèg, vészes hányás, egyik fiú, másik làny.
2018. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elsőnél folyamatos hányinger, hányás, még vészes hányásom is volt, 1 hétig feküdtem miatta.

Végig alig mozgott amúgy, passzív baba volt.


Második, és harmadik: 2-2 hányás, leginkább éhgyomorra bevett terhesvitamin miatt, de ennyi. Csak az extra alacsony vérnyomás kínzott, gyakran voltam ájulás közelében.

Rengeteget mozogtak.


3 lányom van.

2018. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez a mostani a 3. terhessegem, van mar egy fiam- egy lányom, es totál más mint az előző kettő volt 😃 úgyhogy ebből nem lehet kiindulni 🤷🏻‍♀️
2018. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sokan mondják, hogy más nem gyerek lesz, ezért is voltam kíváncsi a tapasztalatokra. Vegulis egészséges legyen más nem lényeges 😁
2018. dec. 12. 19:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlóan volt nehéz a 2 terhesség, egyik fiú, másik lány.
2018. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első terhességemet végig hánytam, a másodiknál szinte semmi sem volt. Egy lányom és egy fiam van.
2018. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!