Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes a várandósságom...

32 hetes a várandósságom kórházi kivizsgáláson vagyok. Lehet, hogy hetekig bent kell maradnom. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az ágy kényelmes ,hoztam könyveket, újságot.egész normálisak a szobatársak.De aggódom, nehogy pszichésen megviseljen.

Voltak problémák az elején.



2018. dec. 12. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
26. héttől bent feküdtem. 34. hétre születtek a babák. Addig semmi nem viselt meg. Jó fej szobatarsaim voltak, a dolgozókkal is nagyon jó viszony alakult ki. Rengeteget pihentem, készültem a nagy feladatra. Szüléssel se volt gond. De 2. nap egyikük légzése leállt, 2 hétig volt életveszélyes állapotban. Másfél hónapot voltunk a koraszülöttön összesen. Es úgy engedtek haza minket, hogy nem tudják megmondani mi a baja, de vmi súlyos agyi károsodást okozott, speciális vizsgálatok kellenek, de azokra hónapokat kellett várni. Nah az megviselt rettenetesen, csodálom, hogy ép ésszel túléltem. Itt is a szobatarsak voltak nekem nagy támaszok. Mivel én jóban lettem hamar a nővérekkel, es sok időt töltöttem bent, így volt beleszólásom, hogy ki kerül mellém a szobába. Nem egyszer kértem ismerőst pl magam mellé, ha láttam, hogy veszik fel az osztályra.
2018. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hétig voltam bent,bébivel jöttem haza. Jó élményeim vannak. Mondjuk baromira unatkoztam, egy idő után már semmi se kötött le, igy inkább sétálgattam. Ha a nőgyógyászaton fekszel, ott sajnos lehetnek esetek ami megviselhet, de ha jók a lakótársak kedvesek a nővérek akkor ez mindent megkönnyit majd.
2018. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hetet voltam bent, a 30. héttől, nem viselt meg, végig hánytam a terhességet, amikor bekerültem végre kaptam hányáscsillapitót így könnyebb volt, mint otthon.
2018. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20hétől feküdtem bent és 33 hétre született a fiam. Mivel nálunk volt probléma és minden nap úgy éreztem egy bárd van a fejem fölött...én nagyon kikészültem.
2018. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem 20hetesen fektettek be , toxémia gyanúval , az első pár nap rettenetes volt , első sorban nagyon féltem hogy mi lesz a babával , másrészt maga a kórházi légkör nagyon megviselt ( az is ra tett egy lapáttal hogy nem igazán kaptam tájékoztatást arról hogy mi lesz velünk ) , aztan végül énis ossze barátkoztam a többi kismamával, ez sokat segített .

Végülis nem voltam bent sokat csak egy hetet, de tényleg be kell látni hogy akkor ott a legjobb helyen voltam .

2018. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Első éjszakán vagyok túl.Sajnos az egyik anyuka úgy gondolja, rá nem vonatkozik az éjszakai pihenés szabálya.Rá kellett szólnom este tízkor, hogy legyen kedves kikapcsolni a tv-t. :-(

Amúgy az ágy nagyon kényelmes, napok óta nem aludtam ilyen jól.Tegnap léptem be a 32. hétbe és nagyon nagy a kislányom, emiatt kell most egy terheléses cukor vizsgálat.Hatalmas a hasam, alig bírom el.És a külső méhszáj kinyílt.Félő, hogy még idén kibújik.Fekvésre vagyok ítélve, tényleg csak wc-re mehetek ki.Bízom benne, ha minden eredményünk rendben lesz folytathatom az otthonunkban a pihenést!

A 22. hétig semmi nem látszott és utána kezdődött az extrém növekedés.Sajnos már akkor be kellett feküdnöm egy hétre, ahol infúzió és egyéb felturbózás történt, mert mindig aludtam volna!És gyakorlatilag egészen múlt hétig jól voltam , sőt a 29. hétig dolgoztam!

Nálunk inkább a családi problémák jelentettek gondot , tehát lelki eredetű problémáim voltak, szerencsére mára minden rendben van.viszont iszonyatosan gyenge vagyok,és nagyon keveset híztam, miközben a kislányom jó súlyban van.Eleve a 16. héten vettem észre a babát.45 éves vagyok, az utóbbi időkben nagyon rendszertelen volt a vérzésem.Közben költözködtünk is , talán ezek az okok vezettek oda, hogy későn derült ki a létezése.

3 fiam van, nem terveztünk további gyermekeket .Épp berendezkedtünk az iskolás-munkába járós "nagy gyerekes" életre.

De mostanra nagyon nagyon várjuk a kislányunkat aki már most egy hatalmas ajándék és csoda számunkra!

2018. dec. 13. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek? Remélem, minden jól alakult!
2023. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!