Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész terhesség alatt nincs szex?

Egész terhesség alatt nincs szex?

Figyelt kérdés

Elötte nem volt gond, terhesség alatt a 2. Héttől teljesen elment a kedve barátnőmnek tőlle.


Most 20 hetes és a 3. Héttől szó szerint teljesen eltávolodtunk ( nem akar velem aludni , nem igényel tőllem semmit)


Bármit szeretnék nincs kedve hozzá.


Látszik hogy ez nem is fog változni.

Miért van ez?


Az hogy ő az a tipus hogy nem kivánja rendben van van ilyen. Akkor levisszük heti 1 re, de ez sincs.. semmi sincs, és ez nincs rendben...


De ami nagyon nincs hogy tényleg nagyon eltávolodott tőllem , vele szeretnék aludni és erre sem képes.


Ez viszont már baj és ezt már nehéz szó nélkül birni.



2018. dec. 13. 01:40
1 2
 1/13 Zoequeen ***** válasza:
34%
Megértelek hogy rosszul esik.. azt nem ertem hogy miert nem szeretne veled aludni ... azt hogy együtt lenni miert nem szeretne azt valahol megertem ... en is varandos vagyok es en se tudom magam elengedni sex közbe faj is es kellemetlenül erzem magam pedig terhessegem elött szinte mindennap együtt voltunk a baratommal de megerti... viszont en megteszek mindent a baratomnak hiszen azt se akarom hogy megcsaljon vagy valami .. probalj meg beszelni vele ... lehet azert nem szeretne veled aludni mert mindig probalkozol es neki mar kellemetlen mindig elutasitani vagy nem tudom de ezt inkabb kerdezd meg te :) de biztos minden rendben lesz csak türelem kell hisz egy nö amugy is nehez esett nemhogy meg terhesen 😅😅 33hkm
2018. dec. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Én meg az együttalvás hiányát tudom megérteni. Nekem a libidóm az egekben van most is és a nagyobbik gyerkőccel is, de nagyon szarul alszom, így éjjel mi is külön vagyunk a férjemmel.
2018. dec. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Én meg a különalvást tudom megérteni. Nekem a libidóm mindkét gyerkőccel az egekben volt/van, de nagyon szarul alszom, a legapróbb moccanásra is felriadok terhesen. Szóval aludni mi sem alszunk együtt a férjemmel, bár szex az van sok.
2018. dec. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Hat en pedig azt mondom, h baratnod nem jo iranyba halad. Szules utan meg ennyire se fogja akarni. Terhesseg alatt en se nagyon akartam, de inkabb feltettem a babat pedig tudom, h lehet szexelni, de megis. De azert csinaltuk, jo nem olyam gyakran, mint elotte, de azert igen, vagy ha vegkepp nem volt kedvem, a paromat kenyeztettem☺️ Na de amina szules utan volt. Termeszetes szules, gatmetszessel. 6 hetes kontrollon mondta a doki, h na mehet a szex, es azt tanacsolta, h akkor is, ha ugy erzem nem kivanom. Azt mondta vissza kell razodni, mert hosszu folyamat. Huuu milyen igaz. Nagyon rossz volt az elso idokben, fajt nagyon. Az elso alkalom birzaszto volt. Fajt lent, a mellembol folyt a tej, a testem is zavart, pedig csak 3-4 kg plusz volt akkor mar rajtam, annyira zavarban voltam, mintha eloszor szexeltunk volna, de ezen tul kell esni.. 10-12 honap utan mondtam azt, h na mar jo, addigra mult el a fajdalom. Mostmar 21hos a kisfiam es mar olyan mint elotte, sokszor vagyunk egyutt. Persze te is legy megerto, egy nonek ez nehez idoszak, de noket momdom, h a parodnak is kell rad gondolni.
2018. dec. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom, a barátnőd aludna éjszaka, és inkább külön ment az éjjel is netező pasitól. Megértem, nekem se az az álmom, hogy éjjel egykor gyakorizzanak mellettem, mikor pihennék...
2018. dec. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a minimum, hogy kielégítsen, nem tudom, mintha nem tudná, hogy ebből válás is lehet a végén.
2018. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Jaj szegény...mármint hogy együtt sem akar aludni, te meg szeretnél, ez annyira rossz:(

Én a harmadik babámnál 12.hétig nagyon kívántam a férjem, még jóval többször is mint ő :D Aztán úgy 24.héttől elkezdtem annyira elnehezülni (pedig nem híztam olyan sokat, csak vhogy csak a hasam nőtt de az nagyon) hogy megfordulni alig bírtam, és nagyon nehéz volt megfelelőpozíciót találni.

Na de hogy elüldözzem magam mellől hónapokra a férjem...az kizárt lett volna.

Próbálj meg vele beszélgetni , kibontani , mi is zavarja, mi miatt alszik külön (nem lehet hogy horkolsz?? :))

2018. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

én vetélés/koraszüléstől való félelem miatt megmondtam a páromnak sajnos nekem nem megy az együttlét, szülés után már nem volt gond :)

Együtt alvásról meg annyit, én az első 14-15 hétben hátam közepére se kívántam a párom, rosszullétektőlés a hormonoktól teljesen kivoltam, és még az ölelését se akartam

de szerencsére nagyon megértő és lehet vele mindenről beszélni :)

most a tesóval vagyok 24 hetes várandós, vele is ugyanígy van, mint az elsővel volt

szerintem beszéljetek róla, a kommunikáció fontos..főleg,hogy közös gyereket vártok

2018. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Férjemmel a 3. babánkat várjuk, egyik alatt sem volt szex. Most sincs, pedig még csak 17 hetes vagyok, de még az orgazmustól is el vagyok tiltva, mozogni alig bírok, sokat keményedek magnézium szedése mellett is, de ő sem igényli, megértő, az elején még szerette volna, de miután 11 hetesen vérezni kezdtem, onnantól úgy bánik velem, mint a hímes tojással.

Mi is külön alszunk, vagyis én a gyerekekkel, ő meg a szobánkban, de most csak azért, mert náthás 2 hete és nem igazán szeretném elkapni. De ha éjszakás, akkor is a gyerekekkel alszom.

2018. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen leülnék vele beszélni a helyedben,hogy miért van hogy aludni sem szeretne veled.

A szex részéhez nem tudok neked érdemben hozzászólni,mert én 25hetes terhes vagyok és ha a férjem nem lenne fáradt,minden nap megmásznám,annyira fent van a libidóm.

Mindamellett azt is megkérdezhetnéd a barátnődtől,hogy attól hogy neki nincs jelenleg szüksége az együttlétre vagy ha félti a babát,a te igényeidre miért nem figyel oda?

Mi a terhesség elején voltunk eltiltva a szextől(8hétig),de megsem fordult volna a fejemben hogyha nekem nem lehet jó,a férjemnek se legyen az!

Kommunikáljatok többet,mert ha megszületik a baba a kommunikáció hiánya még rosszabbat tesz a kapcsolatotoknak.

2018. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!