Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki miért ment el 4 D-s ultraha...

Ki miért ment el 4 D-s ultrahangra?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama, az uh. kisfiút mutat. Véleményeket megköszönném!

#kati2
2018. dec. 13. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kiváncsiak voltunk a nemére és a kisarcára 😊és hogy minden rendben van e
2018. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél 2x mentünk, egyszer 16 hetesen a neme miatt, aztán 27 hetesen, mert akkor már babás, és kíváncsiak voltunk, hogy néz ki. Most a másodiknál csak egyszer, 27 hetesen, hogy lássuk az arcát, mert az ő nemét már a kombinált teszten megtudtuk nem egész 13 hetesen.
2018. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam, hogy kisfiú. A kíváncsiság, hogy milyen ő. És, hogy biztosan rendben van e minden vele
2018. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a nagyfiam jobban várja a kistesót, mint a kedvenc ételét 😂😂

És szerettük volna, ha látja, hogy néz ki a baba a pocakban. Nagy élmény volz neki is, meg nekünk is, bár vele nem voltunk 4d-n.

2018. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert a párom a munkája miatt egyik uh-ra se tudott jönni velem. Egyszer viszont rosszul lettem az epeköveim miatt és akkor velem volt, így amikor a hasi uh-t csinálták, megmutatták kicsit a babát is. Egy rossz minőségű kis paca volt az egész, de teljesen odáig volt érte, hogy milyen gyönyörű és hogy mozog! Napokig mindenkinek a kis fekete folt harmonikus mozgásáról beszélt :) Akkor esett le nekem, hogy a párom csak a képeket látta mindig, de mozogni sose. Így születésnapján meglepetésként elvittem babamozizni, addigra már 28 hetes voltam, igazi baba volt, arcvonásokkal meg minden. Akkor lett kicsit számára is "kézzel fogható". Legjobb ajándék volt.
2018. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!