Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tünetek normálisnak...

Ezek a tünetek normálisnak számítanak?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok, második baba, az első picivel sajnos csak a 1. hétig jutottunk és missed ab lett :( Már 3 hete eléggé émelygek és mindig tudnék aludni is, de az utóbbi egy hétben folyamatosan rosszabbodik, pedig azt mondják körülöttem hoyg most kéne elmúlnia. Sokszor szédelgek napközben, szinte zombi vagyok, csak pihennék, és enni se esik jól, közben émelygek és hányni se sikerül. Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat, már rendesen abnormálisnak tart a férjem is ezek miatt.
2018. dec. 14. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 14. héttől kezdett javulni a helyzet! Aztán a 19.-től megint picit visszaestem! Kitartás! Szerintem ez nagyon egyéni hogy kinél mikor múlik el, vannak olyanok is akik olyan szerencsések hogy nem éreznek semmi ilyesmit!

Nekem az émelygés ellen a nagyon hideg citromos vagy gyömbéres víz segített. Semmi langyos vagy forró ital, mert attól sajnos rosszabb lett a helyzet! Erre sajnos csak a 13. Hét körül jöttem rá!

Drukkolok hogy hamarosan jobban legyél!

2018. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek gorcseid és nem verzel,akkor semmi gond.

Mindenkinek más a terhessege.

Nekem pont a 12 hétig volt hányingerem. Ami segített, az a gyömbéres citromos víz semmi más.

Egyszer volt olyan,hogy felkelni is alig bírtam és a barátnőm hozott egy citromos sutit.

Megmentette az életemet vele, az biztos 😊 kitartás.

2018. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak 3 hete jelentkezett, akkor ez nem a klasszikus terhességi émelygéses történet. Szerintem neked inkább a vérnyomásoddal lehet gond, ami szintén a terhesség normális velejárója. Nézegesd otthon a vérnyomásod és igyál sok folyadékot. A fáradtság is teljesen normális, pihenj amikor csak lehet.

Egyébként a hányingeren a B6 vitamin sokat segít. Én vészes hányással fekszem itthon, de a B6 kb az életemet mentette meg.

2018. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomás miatt én szinte folyamatosan szédültem a 2. és 3. miatt.

(Az elsővel nem, cserébe hánytam rengeteget. Végig.)

A fáradtság meg mindhárommal végig kísért...

2018. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!