Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki kèrdezi, ès már ezen...

Mindenki kèrdezi, ès már ezen aggódok. Van rá okom?

Figyelt kérdés
Harmadik terhessègem van most, a második elhalt. Ès már betöltöttem a 15.hetet, ès mindenki azt kèrdezi, mozog már, már èreznem kènw, hisz nem az első terhességem, így ezt hamarabb kellene èreznem, ès már tökre kètsègbe esek, hogy mèg nem èrzem.
2018. dec. 15. 07:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy. Nekem a harmadik terhességre is csak a 20. hétre éreztem biztosra az ikreket. A félidő utáni hetekben "kell" először érezni magzatmozgást.
2018. dec. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Barátnőm is azt mondta, ő már èrezte a 10.hèten. na ekkor tènyleg aggódni kezdtem. Januárban megyek uh-ra, ilyenkor elèg kibírni, főleg ha ilyeneket hallok 😊
2018. dec. 15. 07:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nyugi. Èn a 2.at (3.at) kèsőbb éreztem mozogni, mint az első babàmat.
2018. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

20-ik hét körül kell elkezdeni érezni, de ha akkor sem érzed sincsen baj.


A barátnöd sem érzi igazából csak az emlékezet olyan az emberben, hogy a terhesség hatására úgy érzi mintha érezné már, mert az elsöre emlékszik a teste. (ok ez is egy igazi érzés, de fizikai rész nincsen mögötte)

2018. dec. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Csak hiszi, hogy érezte 10 hetesen... ne aggódj, az ilyennek a babája szólal meg 7 hónaposan, eszik késsel-villával egy évesen és a többi... :D
2018. dec. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

10 hetesen mèg végtagjai sincsenek, és nem ér hozzá a méh falához. Legfeljebb a bélmozgást érezte. Ilyet éreztem én is, hogy olyan, mint amikor a baba elöször megmozdul, de nem voltam terhes sem.

A 3. babát a 19. héten kezdtem el érezni.


Nekem is mindenki licitált, hogy 12 hetesen meg 10 hetesen neki már rugdosott... hogyne. Jó hogy azt nem mondja, hogy érezte, ahogy a sperma ficánkolt, ahogy úszik felfele a petevezetékben. 🤦‍♀️

2018. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Egy 10 hetes magzat kb 3 cm és 3 gramm. Szóval még marhára nem érzi az anya, csak azt gondolja.


Ne aggódj minden apróságon, és tudatosítsd, hogy minden baba más, minden terhesség más. Még az előző terhességedhez sem viszonyíthatsz, mert lehet, ez pont az ellenkezője lesz.

2018. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm hogy írtatok 😊
2018. dec. 15. 09:43
 9/13 anonim ***** válasza:

En a harmadik babamat nem ereztem korabban, mint az elsot (hetesik terhessegem volt egyebkent, de 4 megszakadt max a 12. hetig, szoval meg azelott, hogy erezhettem volna barmit is).

Az elsot 18 hetesen ereztem, a masodikat hamarabb, 14 het utan, azt hittem, hogy a harmadikat is hamarabb fogom. De nem, 19 hetesen lettem biztos benne, hogy a babat erzem (azelotti heten mar volt “valami”, de annyira gyenge, hogy nem volt nekem egyertelmu).

Altalanossagban egyebkent felidore teszik az egyertelmu magzatmozgast, de nincs ez sem kobe vesve.

2018. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5. terhességem, 3 babámat várom most. 18 hetes vagyok, de még nem érzem mozogni. Talán 15 hetesen volt valami apró buborékolás féle pár napig, de nem mernék megesküdni, hogy őt éreztem, mert azóta sincs semmi.
2018. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!