Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikrek utan mennyire sikerult...

Ikrek utan mennyire sikerult visszanyerni az alakotokat?

Figyelt kérdés
Nyilvan nem ez a legfontosabb... de azert erdekel:) ikres mamik, sikerult visszafogyni? Ha igen mennyi ido kellett hozza? Borotok hogy birta?

2018. dec. 15. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
60 kg voltam, amikor elkezdtük a stimulációt. Pozitív tesztnél 70 kg voltan (hiperstimulalt voltam és vizesedtem). Szüléskor 72 kg nyomtam. Szülés után egy nappal 55 kg. A terhesség alatt nem vizesedtem, de a babák súlya 6 kg volt, 3 lepény, 3 burok, 3 víz, bőven cipeltem súlyt. A hasam szörnyen strias lett, de ma már szinte nem is látszik. Azóta visszahíztam 60 kg-ra es van egy kis pocakom, de egészségtelenül táplálkozom, most a nasi az önjutalmazásom (sajnos az egyik gyerek súlyos beteg és nehezen viselem lelkileg). Ha odafigyelnék az étkezésre es tornáznék napi kb 20 percet, ez a pocak se lenne. Onnan tudom, mert pár hónapig sikerült beiktatnom a a tornát es lemondani az édességről es akkor eltűnt. Első gyereknél is hamar lefogytam, pedig ott 43 kg-ról indultam es 70 kg-val szültem. De akkor nem volt striám (nem hiába, 1 baba azért más).
2018. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt munkatársamról soha senki nem mondaná meg, hogy ikrei vannak, vagy hogy egyáltalán volt valaha terhes! Hatttalmas hasa volt, szülés után szinte egyből visszament, sehol 1 stria, full lapos és feszes az egész! A 168 centijéhez az 50 kilót sem éri el
2018. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen :-) Pedig 42 évesen szültem őket, és előtte már volt két kihordott egybabás terhességem.

Az ikrekkel azért más volt...57 kilóról indultam, 71-el szültem a 36. héten. A szülés utáni varratszedésnél 58 kiló voltam. A hasam 2 hét alatt lett újra lapos. Nem lett striám egy sem, bár kicsit kinyúlva maradt a bőr egy pár hónapig. Most két évesek, és ismét feszes a hasam... 56 kg vagyok. (16 hónapig kaptak anyatejet).

2018. dec. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!