Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is izgul/fél az ultrahango...

Más is izgul/fél az ultrahangok előtt? Vagy csak én vagyok ilyen para kismami?

Figyelt kérdés

Kb a az 5dik hónaptól kezdődött nálam hogy mindig uh-ák előtt 1 nappal már teljesen izgalomba voltam és félelem érzés töltött el hogy vajon rendben van e a babám, nehogy valami rossz hírt kapjak.


Éppen ma is igy vagyok ezzel, holnap megyek reggel és tegnap este óta másra se tudok gondolni. Kicsit gyomoridegem van ilyenkor már.


Igen tudom, túlzás és nem szabadna rástresszelni ennyire, de sajnos nem tudom ezt nagyom kontrollálni pedig igyekszem.


( Talán közre játszik hogy van korai méhlepény érésem és a babám is kisebb 2 héttel, ezért jár a fejembe hogy mivan ha nem fejlődik megfelelő ütembe vagy elöregszik a méhlepény...stb)

Pedig hála égnek ezt leszámitva rendben vagyunk mert az áramlás jó, a baba nő csak saját ütemében.


Más is volt így? Volt akinek segített valami,


33hkm


2018. dec. 16. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még csak 10+3 hetes vagyok, és eddig 2 uh-n voltam, de én nagyon izgultam és féltem előtte. Első baba, és korábban 2x vetéltem (igaz annyira korán, hogy szívhang sem volt még). De nagyon féltem attól, hogy mi van, ha nem él a baba.... Sajnos sok rossz sztorit is hallottam, egy ismerősömnek pl már 2 hete halott volt a babája 12 hetesen, amikor elkezdett vérezni :( Szóval én is totál para vagyok
2018. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel az elején voltak problémák akkor még igen aggódtam, amint meghallottam a szívverést onnantól nyugi volt. Miután már éreztem mozogni megszűntek az aggodalmaim.
2018. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!