Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a kérdesem hogy volt...

Az lenne a kérdesem hogy volt e valaki hasonló helyzetben? 11hetesen kislány 15hetesen kisfiú 16hetesen kislányos kisfiú 19 és 21hetesen kisfiút most 22hetes vagyok tippelnetek hogy mi lehet a baba neme? ÉN kislányt szeretnék már van egy kisfiam

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
??????? Mi alapján tippeljünk?
2018. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Tippeljek? Oké. Vagy fiú vagy lány. :D

De most komolyan, ezt nem lehet megtippelni. Ha a baba úgy fekszik, az orvosnak pedig jó gépe van, akkor már egy előrehaladottabb terhességnél gyakorlatilag tutira megmondják. De te még nem vagy abban a korban, amikor szinte tutira meg tudják mondani a baba nemét.

Nekünk 20 hetesen mondtak egy "úgy látják kisfiú" dolgot, aztán se előtte, se utána nem feküdt úgy, hogy az orvos egyáltalán meg tudta vagy vállalta volna a tippelgetést és nemet mondott volna. A 33 hetes uh-n egyértelműen láttuk mi magunk is, hogy kisfiú, hisz bár a kukaca nem látszódott, de a heréi egyértelműen. Kisfiunk is van.:)

De ennyi idős terhesen, mint ahány hetesen neked mondták, arra nem lehet alapozni.

Biztos akkor lesz majd, mikor megszületik. :)

2018. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem vagy fiú vagy lány lesz :)
2018. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Az egész terhességem amatt nem volt ennyi uh-m 😂
2018. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem válassz egy jó orvost, aki ért az uh gépekhez. :)
2018. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Jó béna dokihoz jársz, ennyi uh után laikusként is látja az ember kb :D ebből nem lehet megmondani, menj el egy normális helyre 4D-re és kiderül.
2018. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Tuti kisfiú....ennyi uh-bol konkrétan egyszer mondták kislánynak...azt is 11 hetesen amikor az egész baba kb 5cm...én kisfiúra tippelnék
2018. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is fiú, egyszer mondtak lányt, de akkor még nagyon hasonlók a nemi szervek. Én sem értem, hogy hogy nem tudják egyértelműen megmondani, nekem a 12. héten megmondták, 14 hete minden uh-n változatlan a neme.
2018. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Biztos, hogy fiú, 20. hét körül már egyértelműen látszik, ha van pénisz, zacsi. 11. hetit figyelembe se vedd, tippelni se érdemes még olyankor.


Két fiam és egy lányom van. 19-20. hét környéki UH-kon én is egyértelműen felismertem a kukacot/puncit, olyankor már szinte laikus szemmel is egyértelmű az ultrahangon alulnézetből.

2018. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha biztosra akarsz menni csinaltass egy prena tesztet, ami megmondja a baba nemet. Legalabbis mi ezt tettuk, jo erzes volt biztosra tudni:)
2018. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!