Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem vetéltem el?

Ugye nem vetéltem el?

Figyelt kérdés
Pár éve gondolkodunk babán a párommal, és úgy egy hónapja többször próbálkoztunk. Mostanra kellett megjönnie, meg is jött, de jobban görcsöltem mint bármikor, és erős is volt a vérzésem. Nagyon félek hogy elvetéltem, mert elég nagy vér darabok jöttek, (ha lehet így mondani) . Holnapra kaptam csak időpontot orvoshoz, csak nagyon stresszelek emiatt.

2018. dec. 17. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet.A hcg még a vetélés után is benne van a vérben egy darabig, ha pozitív van miért aggódnod, ha nem pozitív nincs mert valószínűleg csak fájdalmasabb volt a menstruációd a szokottnál.
2018. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. dec. 17. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig mivel védekeztetek?

Mennyi volt az a bizonyos késés?

Tesztet csináltál?

Ugyan van esélye annak, hogy elsőre összejöjjön a bébi, de nem szabad ennyire rágörcsölni, hiszen még csak most kezditek a projektet.

Sok sikert!

2018. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!