Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb hét hetes lehetek, ma...

Kb hét hetes lehetek, ma közepes, erősebb görcseim vannak. Mennyire lehet ez normális?

Figyelt kérdés
5én voltam orvosnál erős görcsök miatt, akkor még csak felritkulás látszott. Elejében sok magnéziumot szedtem, de mostanra már kb az nélkül is alig éreztem a hasam. Csak néha néha épp hogy. Ere ma megint görcsölget. Nem görnyedően de azért elég érezhetően. Pecsételés vérzés (még) nincs. Orvoshoz csak januárban kellene mennem (12én látott akkor mondott 6 hetesnek)
2018. dec. 17. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
közepesen lehet normális
2018. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Ne hagyd abba a mg-ot.
2018. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gorcs, sor verzes is, de nem lett semmi baj. Progrszteron potlas nem artana a biztonsag kedveert. Magneziumot szedj!
2018. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utrogestant es 1500 mg-t szedtem. Anelkul sokat gorcsoltem. Minden rendben lett szerencsére. Már 3 éves :)
2018. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!