Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciszta/ciszták okozhat nagyon...

Ciszta/ciszták okozhat nagyon halvány, minimális barnás folyást? (5. hét)

Figyelt kérdés
hetfő este voltam az orvosomnál,petezsákot látott még csak,azt mondta 5hetes lehetek,meg 2ciszta is van sajnos.Megvizsgált,uh is volt.Most délelőtt voltam mosdóba,és a tisztasági betéten egy nagyon pici,körömnyi halvány barnás folyás van.Gondoltam a vizsgálattól is lehet,mert nekem általában szokott,de vagy utána,vagy másnap,de ma már harmadnap van.Igaz hétfő este voltam.Aztán eszembe jutott a ciszta,hogy attól lehetséges e ilyen folyás,ha "kifakad" vagy nem is tudom azzal mi lesz...vagy az nem okozhat ilyet?
2018. dec. 19. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Milyen ciszta? Hol? Általában teljesen ártalmatlanok.
2018. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen cisztád van? Sárgatest, csokoládé, stb? Amúgy nekem vérömlenytől volt barnázás, amellett volt egy sárgatest- és egy csokoládéciszta, de a csokoládéra már a baba előtt fél évvel azt mondták, hogy ha túl nagy lesz és kipukkan, akkor az elég nagy gáz lesz, szóval a terhesség elején se biztattak. Valószínű azóta is megvan, eddig, lekopogom, nem okozott gondot. A sárgatest meg ahogy nő a terhesség, fel fog szívódni. Más cisztákkal kapcsolatban nincs tapasztalatom, ezek nálam nem okoztak barnázást.
2018. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen ciszta,de van egy nagy a jobb oldali petefészkemnél meg egy kisebb a baloldalt.Nem részletezte milyen,csak annyit mondott hogy addig nem kell vele foglalkozni még nem okoz panaszt.Hát nekem nagyon sokszor szurkál a hasam,petefészkem,még mindig ez a mindjárt megjön érzés van,erre magne b6-ot mondott szedjek,ha nagyon fáj,egy fél alopirynt.
2018. dec. 19. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de a helyedben elmennék másik dokihoz, eleve ez fura, hogy a cisztára sem mondott semmit, ez a fájdalomcsillapítós dolog meg nekem eleve olyan felfoghatatlan, anno hasszurkára meg barnázásra nekem utrogestant és progeszteront írt fel.
2018. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Szerencsére már semmi nincs azóta.Szerintem az nem is az az igazi barnázás volt,meg épphogy csak egy körömhegynyi volt rajta,így lehet tényleg a vizsgálat miatt lett rajta egy pici.A hasszurka is teljesen elviselhető már,amióta szedem a magne b6-ot 2napja.
2018. dec. 20. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!