Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisak ezek szüles után?

Normálisak ezek szüles után?

Figyelt kérdés

Leülök torokulesbe hajat vasalni a szőnyegre.

Negyed óra után állok fel és úgy beleállt az ízületi fájdalom a jobb terdembe hogy görbe volt mikor felálltam az a lábam.Mivel annyira fájt hogy nem tudtam kiegyenesiteni.

Akkor ha ülök valahol tartósan és állok fel leesik a vérnyomásom.

Elhomályosodik a vilag majdnem osszeesek.Harmadik ilyen mikor nyújtózok egy joizut és a bal mellkason a szívem alatt közvetlenül bezsibbad.

Jó mondjuk nagyon vékony vagyok.

Szoptatok de az étvágyam olyan hogy nagyon sok mindentől hányingerem van emelett finnyás is vagyok.

És van hogy egy napom abból áll hogy eszek egy kakaós csigát meg egy szelet kenyeret.

Meg nem szeretem a főtt kaját.

Főzni se a szívem csücske.

Vitaminokat se szedek már.

Terhesen szedtem de külön pl nem szedtem kalciumot sem.

Gyanítom amiatt is vannak ezek hogy alacsony a vasam és kalcium kiment a szervezetemből.


2018. dec. 19. 12:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem kérj egy beutalot a háziorvostól vérvételre, lehet hogy vashianyos\vitaminhiányos vagy.
2018. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem eszel rendesen, akkor szülés nélkül is előfordul az ilyesmi. Az írod szoptatsz. Az nem zavar, hogy így a babád se kap meg kb semmilyen értelmes tápanyagot?

Mert egy dolog az önsanyargatás, de megint más ha a babádat is kiteszed ennek.

2018. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor mielőbb erőltesd meg magad és egyél-igyál rendesen. Kezdj el mozogni, jobb lesz a vérnyomásod és az étvágyad is.

Nekem csontritkulásom lett szoptatás alatt (szintén nagyon vékony voltam és rosszul is étkeztem), nem vicces dolog, úgyhogy tényleg érdemes megnézetni mindent.

2018. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!