Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak! Terhesseg alatt...

Kismamak! Terhesseg alatt szabad enni enyhen csipos eteleket?

Figyelt kérdés
Terhessegem elott imadtam a csipos eteleket persze nem a mereg eroseket. Most babat varok es meg mindig megszoktam kivanni a csiposet, pirosarany vagy befott ami ugye nem annyira csiposek vagy csipos kolbasz ezeket szabad mertekkel fogyasztani vagy egyaltalan nem ajanljatok? Ti hogy voltatok vele? Termeszetesen ha nem lehet akkor nem fogyasztom csak kerdezem
2018. dec. 20. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a savanyú és a csípőd ízt végig nagyon kívántam. Semmi baja a babámnak :)
2018. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
En is kivanom bar en inkabb edesseges vagyok de ha ram toe akkor egy uveg uborka es csipos befott vagy valami, termeszetesen nem vinnem tulzasba.. koszonom :)
2018. dec. 20. 11:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan. Csak neked okozhat panaszt (pl: gyomorégés...), akkor meg nyilván felhagysz vele.

Elsővel is sokszor ettem, másodikkal meg gyakorlatilag az első trimeszterben csípősön éltem.

2018. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2018. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is kívántam, a kínai csípős levest is. :) Nyugodtan egyél, nem lesz baja a babának.
2018. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A csípős piros arany nekem is nagy kedvenc terhesen. Nem okoz gondot.
2018. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lehetne...ha jól esik :) Én terhesség előtt is imádtam a csípőseket,és most sem hagytam fel velük... :) Csípős pirosaranyat ha virsli,kolbász..stb van mindig eszek hozzájuk,ha húsleves van csak csípősen eszem,a főtt ételeket,húsok..stb,csípős almapaprikával eszem csak,ha pizza van,csípős jalapeno paprikát mindig teszek rá magamnak,és még sorolhatnám... :D Tehát egy héten én minimum 3-4x tuti eszek csípőset.Ha nem esne jól,vagy panaszt okozna,nyilván visszább vennék,vagy teljesen elhagynám,de minden ok :)
2018. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na most akkor megkonnyebbultem :) az idiota anyosom meg azt fujja hogy meg pirosaranyat se egyek mert gyomorfekelyem lesz meg a baba beteg lesz... Termeszetesen csak kinevettem mert alapbol susu...koszonom mindenkinek :)
2018. dec. 20. 11:54
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél. Én imádom a csípőset, de terhesen nagyon rosszul voltam tőle, égett a gyomrom, minden bajom volt sajnos.
2018. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Terhesen én is Erős Pistával ettem mindent, pedig alapból nem birom a csípőset, még a csemege Piros Aranytól is izzadok. Szülés után elmúlt acsípős utáni vágyam.
2018. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!