Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes a picur a pocakomban....

12 hetes a picur a pocakomban. De màr egyértelműen làtszik hogy terhes vagyok. Màs is volt így?

Figyelt kérdés
Màsodik terhesség. Egyébként is duci vagyok, de sosem néztek kismamànak. Elsőnél kb 20 hetesen kezdet làtszani. Tudom hogy narancs nagysàgú a méhem ezért is furcsàlom. De nem lehetek egyfolytában felpuffadva, hogy csak az legyen. Màsnak is làtszott màr ilyen koràn a màsodik baba? Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 20. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem már az első is látszott 12 hetesen, a második meg pláne.
2018. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Böbe1990 ***** válasza:
Én a harmadik babám várom és már nekem is egyértelműen látszott akkor.Most 19 hetes kismama vagyok,hatalmas pocakkal :)
2018. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Másodikat nekem is kiszúrta már 12 hetesen, aki szemfülesebb volt. Mondjuk az első is hamar látszott, 14-15 hetesen kérdezgették már, pedig én vékony vagyok.
2018. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőre 14, a másodikra 11 hetesen kezdtek el idegenek is rákérdezni. 😊 Sosem puffadtam.
2018. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is látszott.

20 hetesen mindenórásnak néztek😊

Hatalmas hasam volt mindhárom terhességnél.

2018. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 hetesen elmentem 2 hetes szabira, amikor visszamentem 12 hetesen akkor már rákérdeztek. Első baba 🙂
2018. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Normál testalkatom van, és 12 hetesen egyértelmű volt már a dolog. Alig bírtam magamra venni a rendes farmerjaimat, így a 12. heti genetikai UH volt a lélektani határ. Úgy voltam, ha ott minden rendben találnak, veszek kismamaruhát. Rendben is volt minden, egyenest mentünk vásárolni :D
2018. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 22. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!