Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ablak takarítás 19hetes...

Ablak takarítás 19hetes terhesen. Ugye nem lett baj? Csak nem esett jól a hasamnak a nyújtozkodás, és ezért fájdulhatott meg?

Figyelt kérdés
Hülye fejjel nem gondoltam erre hogy ezt nem szabadna.Ahogy vègeztem fájt a hasam, vettem be magnéziumot lepihentem.Most már jobb. Ha valami baj lenne akkor nem múlt volna el a fájdalom?Megtanultam soha többè nem pucolok ablakot a terhesség ideje alatt.Nagyon megijedtem .
2018. dec. 20. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mégis mi baj lehetne? Sokan dolgoznak végig és egy ablakpucolás nem egy hatalmas fizikai munka.
2018. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hacsak nem vagy fekvésre ítèlve nyugodtan lehet ablakot pucoli
2018. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, biztos ahogy nyújtozgodtál a szalagok meghúzodtak,megfeszült és az miatt fáj.

Nálam is volt már ilyen és utána elmult. De ez nem okozz problémat.😊

2018. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor okoz bajt az ablakpucolas egeszseges terhessegnel, ha leesik az ember kozben.

Szerintem lehet csinalni vegig ilyesmit, legalabbis en pl csinaltam, ha elfaradtam abbahagytam es befejeztem masnap.

No a mehed, normalis, hpgy neha fajdogal, erzekenyebb, egy ido utan egy szimpla setatol is erezni hogy valami “mas” most, de attol meg menni kell maskor is.

2018. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Megnyugodtam :).Kellemes ünnepeket nektek. :)))
2018. dec. 20. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj biztosan nincs semmi baj, ha nem vagy veszelyeztetett terhes nyugodtan pucolhatsz ablakot. Baratnom a 39.hetig heti 2x edzeni is kart es semmi baj nem volt:) annyi a lenyeg h ha erzed h faradsz, pihenj le:)
2018. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még 36 hetesen is takarítottam. Ha elfáradtam, leültem picit és aztán folytattam. Nem lesz baj.
2018. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség végéig dolgoztam nővérként, 12 órában. A terhesség nem betegség semmi bajod nem lesz.
2018. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi baj lehetne? Én most a héten pucoltam abkakot, 38hkm vagyok.
2018. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!