Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indított szülés minden esetben...

Indított szülés minden esetben császáros lehet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2018. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Indított szülésem volt és természetes úton született a gyermekem.
2018. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem burkot repesztettek, kaptam zselét, majd oxit és spontán hüvelyi úron szültem, szóval nem minden esetben császár.
2018. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Engem inditottak, nem lett császár. Pedig nagyon magasan volt a baba feje, alig birtak burkot repeszteni, benne volt a pakliban hogy ha előreesés lesz akkor irány a műtő. Reggel 7től 11ig feküdnöm kellett mire annyira lejebb ment a baba hogy felállhattam. Folyamatosan nst-ztek, mert a szivhang is elég szapora volt, közben vércukrot is mértek gdm miatt. Végül 3 óra vajudás után megszületett a lányom. Vagy 3x rá volt tekerdve a köldökzsinór. Hála az orvosom és a szülésznőm szakmai profizmusának, nem lett császár, minden flottul ment.
2018. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Engem is indítottak. Egész nap voltak fájásaim, de nem tágultam.

Burkot repesztettek és kaptam oxit, onnantól kezdve 1 óra alatt megszületett a kislányom. Könnyű és gyors szülés volt. Bár a baba nyaka köré tekeredett a köldökzsinór és napok óta mekóniumus volt a magzatvíz, hála az orvosoknak és a szerencsének, semmi baja nem lett a picinek.

2018. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Engem is indítottak. 2 ujjnyira kitágulva, rendszeres, de gyenge, 3 napja tartó fájásokkal mentem a szülőszobára. Mivel már 2-3 percesek voltak a fájások, de erősödni egyáltalán nem akartak, ezért döntött az orvosom az indítás mellett. Burkot repesztett, kaptam oxitocint; de a babám is nagyon magasan maradt, és én sem tágultam semmit sem, ezért nálam bejött az 'indításból császár'.
2018. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet

De nem minden eserben természetesen.


Nálam felmerült, mert terminustúllépés volt.

Dokim 50%-ot mondtott

2018. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem indított volt, és természetesen szültem (41 évesen elsőt).
2018. dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!