Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Has tetején/mell alatt húzódó...

Has tetején/mell alatt húzódó fájdalom? 19 hetesen

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam ultrahangon, minden rendben volt. Az orvosnak is említettem ezt a panaszomat, nem mondott rá semmit.


Különösen éjszaka érzem hogy fáj, feszül a hasam teteje (a gyomromnál, de nem magát a gyomromat érzem) olyan húzódásérzés-szerűen. Időnként napközben is érzem, de éjszaka/reggel mindig.

Tudom, hogy hasonló a hellp szindróma, de alacsony a vérnyomásom...

Mi lehet még? Egyszerűen csak a szalagok húzódnának? De miért ennyire érezhető nálam, máris nehezen bírná a súlyt a hasam? Plusz gondolom még azért jóval lejjebb van a méhem, hiába gömbölyödik már itt fönt is, nem értem itt mi fájhat...


2018. dec. 20. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idős vagyok, de a 3. babánkkal. Anno 9 éve a fiam mell alatt, jobbra nyomta ki magát folyton az utolsó időben (farfekvéses, lábtartásos volt, tehát a fejét nyomta a bordám alatt).

Most is folyamatosan ott fáj, de nekem szinte egész nap. A lányommal nem volt ilyen.

De gondolj bele, nő a méhed, a szerveid nem lesznek kisebbek, csak a növekvő méhed tolja-nyomja őket erre-arra. Azért is van, hogy az utolsó trimeszterben kevesebbet bír enni a kismama, mert akkor már a gyomrát is nyomja fel a méhe. :)

2018. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nő a méhed, feszül minden... olvass kicsit utána,mik a szakaszok.


Nekem is kb 19-20.hét körül kezdődött,most tartunk a 33.hétnél,és csak durvább lett :D

Alvás kb ébren, légszomj állandóan..persze ez mindenkinél más,de ne aggódj,normális.

2018. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!