Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Voltam mar varandos, de most tudtommal nem vagyok, megjott kicsit elobb de nagyon keves volt es volt egy szemnagysagu verrog vagy nem is tudom mi jott ki belolem..az egesz egybe volt, es volt benne egy borszinu mini madzag szeruseg, nem tudom minek nevezzem.:) tehat amiutan ez kijott egy nagyon picit vereztem meg viszont azota eskuszom joslofajasszerusegeim vannak, de komolyan, es nem tud hova tenni. A teherbeesesre meg volt az esely, de nem vagyunk babaprojekten. Tehat a kerdesem a kovetkezo: a helyemben csinalnatok egy tesztet, vagy hagynatok?

2018. dec. 20. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat nezd, amit leirtal ugy hangzik mintha kemia terhesseg lett volna, ami befejezodott... ha igy tortent egy rovid ideig meg lehet hcg a szervezetedben bar sztem max olyan keves h a teszt ki se mutatni, mert nagyon korai terhessegrol lehetett szo. De nekem pl 6 hetes terhesen es 8 hetes terhesen is volt verzesem mondjuk egyaltalan nem olyan mint neked, de barmi lehet... nem lett semmi baj egeszseges a magzat.
2018. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!