Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 fokban érett méhlepény de a...

3 fokban érett méhlepény de a belső méhszáj még zárt. Mit jelent? Mi lehet a baj? Tényleg faros a baba? Baj hogy lassú a szivműkodes-e?

Figyelt kérdés
3 fokban érett méhlepény de a belső méhszáj még zárt. Tegnapra voltam kiirva szülésre de semmi. Dr. JJ Singh szerint magasan van a méhszájam és mivel zárt faros a baba de 4x mondták azt Uh-n hogy fejvégű. Most akkor nem értem. Az orvosok nem mondanak semmit a fogadott dokim meg most nincs ünnep után jön vissza.

2018. dec. 21. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tegnapra voltál kiírva, fogadott dokid meg "nincs sehol", akkor én őt azonnal elfelejteném..........


Remélem azóta már van baba :)

?

2018. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor most faros vagy fejvégű a babád. Nekem 40+4-nél este 7-kor totálisan zárva voltam, 9 óra múlva már a kezemben volt a kislányom. Bármikor megszülethet:).
2018. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első : Nem még mindig egyben vagyunk!
2018. dec. 21. 17:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Második : 4x azt mondta az Uh-s hogy fejvégű az Indiai doki pedig aki vizsgált mert nincs itt az ünnepek miatt a fogadott dokim Ő azt mondta hüvelyi vizsgálat után hogy nagyon fent van a méhszáj a baba biztos hogy faros. :/ Így magzatvízet sem tudott venni mert a belső méhszáj még zárt
2018. dec. 21. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
UH nélkül, egy szimpla hüvelyi vizsgálattal, zárt méhszájnál mégis hogy a retekbe állapítaná már meg, hogy faros? Ekkora baromságot is rég hallottam. Még Leopold műfogásokkal esetleg, de ki használja manapság? Gondolom nem taperolta végig a hasad, csak hüvelyen keresztül megvizsgált...vagy?
2018. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!