Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor csináljak szerintetek...

Mikor csináljak szerintetek terhességi tesztet? Mi lehetett a menstruáció idejen megjelenő barnás "vérzés"?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban késett a menstruációm 1 hetet egyépként 20-a körül szokott megjönni. Eleg furán érzem magam a napokban és elég furcsa barnás "vérzés" szerű folyást tapasztaltam ma 3.napja már . Szerintetek holnap már tesztelhetek vagy várjak még vele h múlt hónapban késett ?

2018. dec. 21. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt. A barnás vérzés nálam a beágyazódás volt. Szerintem tesztelhetsz :)
2018. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) tényleg ? Akkor holnap meg us csinálom reggel :)
2018. dec. 21. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne eld bele magad meg siman keshet, szamold ki hogy hany napos a ciklusod,pontosan mikor jott meg a multhonapban es hogy napokra akkor mikor kellene most megjonnie, ha addig vagy akkor sem jon meg vagy esetleg mar reg megkellett volna akkor mar tesztelhetsz is. Sok sikert ird meg hogy mi lett :)
2018. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben . Köszönöm a válaszodat .
2018. dec. 21. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A barnazas gyakrabban utal progeszteronhianyra, mint beagyazodasi verzesre. Valoszinuleg meg fog jonni.
2018. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Mi lett az eredmény?
2018. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!