Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez a vérzés?

Mi lehetett ez a vérzés?

Figyelt kérdés
Tegnap délután barnás színű folyásom(vérzés?) volt, fel is tettem egy tampont, mert azt hittem, megjött, viszont azóta egy csepp vért sem láttam. És különben is csak 1 hét múlva kéne megjönnie. Visszaszámoltam, tegnap volt 9 napja, hogy megszakítással szexeltem a párommal. Hallottam a beágyazódásos vérzésről, ez lehetett az? Nem akarunk most babát. Más tünetem amúgy nincs, nem feszül a mellem, nem fáj a hasam, nincs hányingerem sem. Bár ilyenkor még nemis tapasztalhatnék ilyen tüneteket, vagy igen?

2018. dec. 22. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett akár beágyazódási vérzés is, vagy egy kis hormonzavar. Ha mész legközelebb nőgyógyászhoz, említsd meg neki.

Ha nem jön meg a menstruációd, akkor pedig csinálj egy terhességi tesztet.

2018. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most megjött rendesen, bár elég furcsa, hogy 1 héttel hamarabb, de így akkor biztosan nem vagyok terhes :)
2018. dec. 22. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!