Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mikor szivárog a...

Tokmag0323 kérdése:

Milyen mikor szivárog a magzatviz? Esetleg ez az lehet?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok.Tegnap óta folyik valami,tisztasági betèten átver,olyan a bugyim.Dokihoz majd csak hètfőn megyek.Szine sárgás,de jobban átlátszó pici sárga van.Hüvelyembe èrzek nyilaló fájdalmakat meg a csipőm fáj.Külső mèhszáj nyitott 1 ujjnyira.Negativ dolgokat nem kèrek.Első baba.
2018. dec. 22. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is csak szivárgott, átázott a tisztasági betét, kB. fél óra alatt az egészségügyi betét is. Én sem tudtam eldönteni, inkább bementem a szülészetre hogy nézzék meg. Jól tettem. Ha nem tudod eldönteni inkább menj be, nézesd meg, ne várj! Könnyű szülést!
2018. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is ilyen volt, az a magzatvíz, menj be inkább.
2018. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kórház,most!

Repedt burokkal ki sem fognak már engedni.

2018. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan patika, ahol kapni szivàrgàst jelző betètet. Ha van ilyen a közeletekben, akkor reggel vegyèl.
2018. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt a betétet használtam, loritan a neve. Nekem nem magzatvíz volt. Az utolsó hetekben eszméletlen bő folyásom volt de nem folyamatosan, hanem 1-2 napig, aztán pár napra elmúlt. Végül vajúdás közben repedt meg a magzatburok, még otthon. Eleinte nem is hittem, hogy az, készültem már amúgy is 5-6 perces fájásokkal. Nem folyamatosan folyt. Az teljesen átlátszó volt.
2018. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!