Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggelre halvany barna...

Ma reggelre halvany barna folyasom lett. Nem. Nagy mennyisegu de elegge zavaro. Valakinek hasonlo es tanacs esetleg?

Figyelt kérdés
Dokim azt mondta hogy pihenjek es kezdjem el szedni az utrogestant. Elozo terhessegemnel is vegig ez volt igy annyira nem ilyedtem meg de eleg zavaro es sosem tudtam hogy mitol lehetett.de mar annyira nem emlekszema reszletekre sajnos. Dokihoz akkor kell mennem ha etos a verzes vagy ha kemeny gorcsok vannak. Valaki jar hasonlo cipoben? Es ha igen akkor mit tud ajanlani vagy mondani amit esetleg en nem zudok? Szigori fekvest termeszetesen nem tudom betartani mert karacsonyra keszulok a 3 gyerekemnek..

2018. dec. 23. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Jártam így. Kórházba is kerültem miatta egy hétre. Már semmi gond, de még a 12. hét után is előfordult nagyobb megerőltetéstől. Ilyenkor kell lepihenni.

Csak a pihenéssel meg az utroval tudsz most magadon segíteni. Ha neked az a természetes, hogy nem pihensz, akkor azon se lepődj majd meg, ha netán baj lesz a dologból. A kórházi első éjszakámon megkaptam szobatársnak egy nőt, aki pecsételéssel ment be reggel, de inkább hazament, mert fontosabb dolga volt, mint a 7 hetes terhessége megtartása, nem is sikerült neki...

És ezt abszolút nem rosszindulatból mondom, hanem azért, mert nyilván az orvos tudja jobban a maga évtizedes tapasztalatával, hogy mit és hogyan kellene csinálni, hogy ne történjen baj.

2018. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sőt, nem csak barnázgattam, hanem véreztem is. Nem kaptam gyógyszert se betegszabadságot. 1 napot pihentem, semmi baj nem lett. Sajnos a se a fekvés, se a gyógyszerek nem fogják megmenteni az embriót, ha nem életképes. Drukkolok neked!
2018. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!