Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősen enyhültek a tünetek...

Erősen enyhültek a tünetek 8hetes vagyok, bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Tegnap még majdnem egész nap feküdtem mert olyan émelygésem volt (már 5dik napja) Erre ma néha néha ha kb ha nagyon figyelek rá jön elő. Volt már egy vetélésem 8hetesen ezért rémít meg. Az orvosom már nincs az országban.
2018. dec. 23. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak 5 napig tartott az émelygés akkor én nem aggódnék. Lehetséges, hogy nem is volt összefüggésben a terhességgel.
2018. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, nekem is enyhültek sokszor egyik napról a másikra. De te jobban tudod, hogy amikor vetéltél akkor hogyan volt.
2018. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gond akkor van ha az addig nagyon erőteljes tünetek elmúlnak, mintha elvágták volna. De még akkor se feltétlenül. Nyugodj meg, hol erősebb hol gyengébb, nem ezen fog múlni.
2018. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utso voltam: nekem egy terhessegnel elmúlt minden de minden tünet teljesen hirtelen egyik napról a másikra. Missed lett. Másik terhessegnel gyenge tünetek megszűntek egy egesz hétre és megmaradt.
2018. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!