Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség alatt szex és...

Ikerterhesség alatt szex és orgazmus? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 hetes ikerterhes vagyok. 15 hetesen voltam utoljára nőgyógyásznál. A méhszájam szépen, erősen zárt, 2000, kicsi gyulladással, amire egyelőre nem adott semmilyen gyógyszert. Méhnyakrák szűrést is végzett. Megkérdeztem, hogy ikrekkel mi a helyzet a szexxel kapcsolatban, mire picit tetovázva talán, de lehet csak én láttam így, azt mondta, hogy lehet, de óvatosan, és hogy a női orgazmus nem okozhat vetélést. Pár napra rá elkezdtem keményedni,elmentem egy másik orvoshoz. Méhszáj ugyanúgy szépen zárt, pocak viszont kicsit kemény..Írt fel a magnézium mellé Seduxent, azóta, mióta szedem, újra panaszmentes vagyok. Szex, illetve orgazmus után semmilyen panaszom nincs. Hozzá jön, hogy ezekben a hetekben, napokban rengeteget kellett sajnos vezetem. Nagyon félek, hogy emiatt ilyen fiatal terhességben el lehet vetélni, vagy később koraszülés következhet be. Január elején kell mennem újra vizsgálatra. Nyilvánvaló, hogy erre a témára újra ki fogunk térni. Addig is tapasztalatok? Papíron veszélyeztetett terhes vagyok, noha semmilyen panaszom. Kérlek, adjatok tanácsot. Nagyon köszönöm és bocsánat, hogy összeszedetlen voltam.

2018. dec. 25. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, ne csináld. Szerintem ez ennyire egyszerű. Te érzed, meddig mehetsz el. Lehet keresni, hogy kire lehet áthárítani a felelősséget, de ezek a te gyerekeid. Ha úgy érzed nem esik jól, nem fér bele a szex, ne csináld!
2018. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
A spermában levő prosztaglandinok méhizomzat összehúzódást válthatnak ki, ezért sem ajánlott a dolog folytatása.
2018. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tennék hozzá, hogy normál terhességnél úgy tudom a méhszájérték 3000-ről indul, nálam legalábbis a doki nagyon nem volt boldog, mikor hirtelen rövidült fél centit a 19. hétre, és később is annyit tett hozzá, hogy belefér, ha a 28. hétre még rövidül felet, akkor lenne az enyém 2000. De ha neked nem mondott rá semmit, akkor lehet úgy látja nem probléma.
2018. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinten ikerterhes vagyok, 19 hetes. Nálunk tiltva van a szex, mert mindkét lepény a mehszajon van. Az orvosom elmondása szerint ha máshol lennének lepények, nem lenne a tilalom.


Illetve korábban meg a tilalom előtt óvszer használatot javasolt, mert a sperma lázítja a mehszajat

2018. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Seduxent?! Ugye nem jól írtad?
2018. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hohy nem kockáztatnék.

1. Ha minimálisan is, de meg van rövidülve a méhnyakad.

2. Van valamilyen gyulladásod.

3. Keményedsz, amire seduxent???? írtak fel.

Mi kell még? Az en dokim laza ebben a témában, ő hármasikrekkel is engedte a szexet egy darabig, de én totálisan panaszmentes voltam.

2018. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan seduxent írt fel az orvos? Az egy erős nyugtató...nem vagyok orvos így nem vagyok olyan jártas benne,de,ha ütnének,akkor sem venném be főleg nem terhesen...32hkm
2018. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoktak adni terhesen Seduxent, bármilyen hihetetlen.
2018. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha túl korai a méhkontrakció vagy túl sokat görcsöl seduxent adnak.

Ha bajt érzel, ne csináld, ennyi. A pasid is lehet megértő ebben az esetben, elvégre az ő gyerekeit várod.

2018. dec. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
a baba és te nem vagyok veszélyezetet lehet szex szülésig,de aki veszélyezetet annak nem szabad
2018. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!