Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 hetes terhes vagyok,...

Neska1985 kérdése:

6+1 hetes terhes vagyok, másodjára van vérzés.4 napja és most. Lent tapad a baba. Utrogestant szedek. Volt így vki? Megmaradt a baba? Szivhang van,6 cm CRL.

Figyelt kérdés

#vérzés ##terhesseg #utrogestan
2018. dec. 25. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
5 hetesen es 9 hetesen is volt egy elég durva verzesem.5 hetesen meg szivhang se volt..azt hittem mindkét alkalommal hogy itt a vége..utrigestant kaptam a 9. héten onnantól rendbe jott minden. 3 éves :)
2018. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hjajjj de jó ilyet olvasni. A mai ijesztően durva volt, kisebb darabok és egy egész nagy is volt. Pénteken és ma is megvizsgalt doki, annyit mondott, nagyon lent tapad, ez nem jó. A vérzés okát nem tudják. Viszont van szivhang péntek óta, ez valamelyest megnyugtat. Köszönöm, hogy írtál, remenykedek tovább 🙏
2018. dec. 26. 00:00
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 11 és 12 hetesen voltak nagyon durva vérzéseim, szintén azért, mert a lepény teljesen a méhszájon tapadt meg.

A 11. héten 'csak' a fürdőszobát öntöttem el egy zuhanyzás után. Mire beértünk a kórházba, már alább hagyott a vérzés és 2-3 nap után teljesen elmúlt. Vérzésforrást egyértelműen beazonosítani nálam sem tudtak.

A 12. héten pont genetikai UH-ra mentem. Amikor kiszálltam a kórház parkolójában a kocsiból, akkor öntött el ismét, de akkor még jobban. Először azt hittem magzatvíz folyik, vagy bepisiltem, mert fekete nadrágban voltam, azt viszont nem tudtam elképzelni sem, hogy ennyi vér 'csak úgy' hirtelen meginduljon. Amikor megvizsgált a doki, tál helyett vödröt kért alám az asszisztenstől...

Azonnal befektetett a kórházba. Másnapra alábbhagyott a vérzés, de egyszer csak a wc-n egy férfi tenyérnyi, hatalamas darab távozott belőlem. Azonnal UH-ra küldtek, de előtte zokogva hívtam fel a férjemet, hogy jöjjön, mert elvetéltem.

Az UH-on viszont csodával határos módon vígan ott kalimpált a babám.

3 hét kórház, és szigorú fekvés után a lepény feljebb húzódott és már nem volt több vérzés.

A kislányom most itt játszik mellettem a kutyusával; most 5 hónapos.

2018. dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Majd irj mi volt. Szorítok!
2018. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Egy újabb pozitív példa, ennek szívből örülök. És gratulálok a babahoz 🙂

Ráírta a tegnapi doki a papírra, hogy hívjam a kezelő orvosom, hogy kizárja a cervikalis terhesség gyanúját, mert 3,2 cm-re van a mehszajtol. Arra nem válaszolt, hogy feljebb mehet e vagy sem.

Írni fogok feltétlenül 🙂

2018. dec. 26. 10:34
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem 6 es 8 hetesen volt verzesem, az elsonel nagyon meginedtem mert akkor a hasam is gorcsolt es akkor keg szivhang se volt, azt hittem vege van... aztan 6+3 napon mar volt szivhang is es szerencsere nem lett baj. Most 12 hetesek vagyunk:)
2018. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6/6 drukkolok Nektek, hogy továbbra is minden rendben legyen, és gratulálok 🙂
2018. dec. 26. 12:04
 8/20 anonim ***** válasza:
Fekudj minel tobbet es probalj pozitiv maradni. Drukkolok neked!
2018. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igyekszem a lehető legtöbbet pihenni egy két éves kislány mellett. Pozitív vagyok, hiszek Istenben, és bízom a babámban. Köszönöm Nektek 🙏
2018. dec. 26. 14:51
 10/20 anonim ***** válasza:

Szorítok neked h mimden renben legyen.


6hetesen (csütörtök) vérzéssel mentünk ügyeletre. Még volt szívhang, zárt méhszáj. Kaptam kúpot folsav, magnézium,

Vérzés maradt. Hétfőn mentem vissza a dokihoz. Már semmit sem látott. Teljesen kitisztultam 😞😢

Szorítok értetek!

2018. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!