Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen egyedül hagyva...

Terhesen egyedül hagyva karácsonykor?

Figyelt kérdés

Karacsony minden napjan elment itthonrol a parom. Fontosabb neki az hogy az anyjaekkal masnap meg a haverjaival legyen. Kiderult hogy a haverjai elott eleg undorito stilusban beszelt rolam par pia utan a hatam mogott, ezert megmondtam neki karacsony elso napjan hogy ha ma elmegy akkor nem kell visszajonnie tobbet. Ennek tudataban elment, egyedul hagyott (szenteste is es a karacsony osszes napjan is). Mivel kulfoldon dolgozik hetvegente jart haza, azt igerte hogy tobb idonk lesz egymasra ha szabadsagon lesz. Azota szabadsagon van, de nem foglalkozott velem egy percet sem, csak a kotelezo dolgokat csinalta meg itthon egyebkent meg az anyjaekkal vagy a haverjaival volt. Karacsony elso napjan mar nem kellett hazajonnie, mehetett az anyjaekhoz, ma osszeszedte a cuccait. Regen lattam hogy o betegesen velem akar lenni, de mar nem.. normal testalkatu voltam, felszedtem majdnem 20 kilot, nem is csodalkozom hogy nem nyult hozzam mar majdnem egy honapja, nekem se lenne kedvem magamhoz..

Amikor osszeszedte a cuccait, megkerdezte hogy hany hetig nem lehet latogatni a gyereket ha megszuletett? Gondolom ugy van vele hogy majd akkor jon ha mar megszultem. Ez eleg szar mert nincs senkim, aki tudna barmiben is segiteni vagy orvoshoz vinni vagy akarmi raadasul lelkileg is eleg rosszul erzem magam hogy egy ilyen helyzetben egyedul hagy persze ha mar megvan a baba akkor jonne. Szerintem nem csak a jo dolgokbol kene kivegye a reszet...

Annyira szomoru vagyok hogy 3 napja csak sirok. Nem tudom mit tegyek. Legszivesebben mar tenyleg meghalnek.... 😭


31hkm


2018. dec. 27. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
De ha elzavartad, akkor miért kéne neki a szoknyád mellett ülni? Innentől ő a gyerekre kíváncsi, rád nem.
2018. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Ez egy tervezett terhesség?
2018. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, tervezett
2018. dec. 27. 18:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a szomoru igazsag amit az elso irt. Nektek mar vege de attol meg a gyermeked apja marad es ezt tudja nyilvan latni akarja majd. Ha kepes volt otthagyni nyilvan mar nem szeret, nem tudhatod van-e neki mas. Ha szamitanal neki akkor veled lenne. Neki mar csak a gyerek fontos, vagy talan az sem ez majd kiderul. Valahogy lepj tul gondolj a babadra neki egy eros anyara lesz szuksege nem egy olyanra aki ossze van zuhanva. Mutass neki peldat es adjatok egymasnak erot. A hapsit felejsd el majd jon egy jobb apuka jelolt
2018. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk leülhetnél vele beszélni, hogy miért is alakult így.

Valami oka csak van, hogy eddig yereket tervezett veled, most meg arra sem képes, hogy a Karácsonyból egy napot veled legyen.

2018. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Valahogy nem megy, hogy en kezdemenyezzek ilyen beszelgetest ha semmi erdeklodest nem latok rajta. Amikor osszeszedte a cuccait es mondta hogy vegzett, annyit mondott hogy sajnalja hogy igy lett vege, akkor egy kicsit lattam rajta hogy szomoru de amugy semmi..
2018. dec. 27. 18:50
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Hogyan tudnak felnőtt emberek óvodásként viselkedni?? Hogy nem tudtad ezt a terhesség előtt? Azt ne meséld be nekem, hogy eddig minden happy-szupi volt, csak most a terhességi hízás miatt lett a pasid is meg te is idióta!
2018. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Te küldted el, mit vártál? Hogy majd könyörögni fog? Igen, nem volt helyes amit csinált, de ezt a helyzetet magadnak köszönheted. Most is csak az a bajod hogy nincs aki segítsen neked.
2018. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Egy problemas kapcsolatba vallaltal gyereket es most csodalkodsz, hogy magadra maradtal. En elhiszem, hogy ketsegbeestel mert magadra hagyott, de lasd be ez benne volt a pakliban.
2018. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

" ezert megmondtam neki karacsony elso napjan hogy ha ma elmegy akkor nem kell visszajonnie tobbet "


Ezen írásod alapján, te küldted el. Akkor most mi a kérdés?

2018. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!