Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+3 napos terhes vagyok. Volt...

4+3 napos terhes vagyok. Volt már két vetélésem,1 hét mulva megyek dokihoz. Úgy érzem megállt az idő, ti mivel terelitek el a gondolataitokat? Jár itt valaki a terhességben?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 12:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%

Elöször is ez még nem is nevezhetö terhességnek.

Másrészt meg élj telnesen normálisan, nem kell azon törni a fejed, hogy min tudsz idegeskedni.

Végezd ugyanúgy a napi teednöidet, mint máskor, akkor nem lesz idöd felhergeni magad.

2018. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Akkor mi ha nem terhesség?Mivel volt két vetélésem,fekvésre vagyok ítélve!Bírom mikor ilyen okos valaki.Egyszerű kérdést tettem fel,egyszerű választ vártam.
2018. dec. 28. 12:52
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Elso jobb ha inkabb nem irsz semmit ha csak hulyeseget tudsz. Ha nem terhesseg akkor mi te nem normalis? Jezusom ilyen buta embereket.


Kerdezo elj ugyan ugy ahogy eddig, ne parazz ra.

2018. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mivel táppénzen vagyok,tippeket szetettem volna hogy ki mivel üti el az időt otthon.Nehéz nem a babára gondolni.🙄😊
2018. dec. 28. 12:56
 5/29 anonim ***** válasza:
Én ( veszélyeztetett voltam) nagyon sokat olvastam. Plussz mivel az elején nagyon fáradt voltam rengeteget aludtam. Tudom h olyan mintha visszafelé menne az idő....
2018. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Könyveket olvastam, sorozatokat-filmeket néztem, neteztem, lazítottam. :) Persze ugyanúgy aggódtam, de így gyorsabban eltelt az idő. A legjobbakat kívánom neked!
2018. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! :)
2018. dec. 28. 14:22
 8/29 anonim ***** válasza:
En is babat varok es itthol vagyok egesz nap. Sorozatot nezek es takaritgatok/fozok uj dolgokat sutok meg, olvasok es netezek. Az elejen en is sokat aludtam
2018. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva sem fog látni semmit, max petezsákot. Még az is túl korai.
2018. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nagyon korán mész orvoshoz. Srmmi nem fog látszani, max. egy kis felritkulás. És akkor még jobban hergelni fogod magad. Menj 2-3 hét múlva, addig meg éld az életed.
2018. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!