Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek ilyen?

T.Edina kérdése:

Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta a hüvelyem környékén viszket,semmi folyás semmi csak a viszketés .De mivel hétvége van igy orvoshoz nem tudok elmenni.De mivel 18hetes kismama vagyok a lepény melyen tapad ,a baba medence fekvesü,félek hogy baja lesz .Valaki aki volt igy ,nem lesz a babának semmi baja ha egy párnapig nem juttok el az orvoshoz.
2018. dec. 29. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Még nyitva vannak a gyógyszertárak. Canesten krémet lehet a terhesség alatt is használni. Ez alapból gombára van, de a bőr gyulladásos tüneteit is enyhíti. A másik amit használhatsz az a Lactofeel hüvelygél. Ez a normál hüvelyflórát támogatja, terhesség alatt bármikor használható. Én 13 hetes vagyok és szoktak lenni hasonló panaszaim, emiatt hetente 1-2 alkalommal használom és panaszmentes vagyok.
2018. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!