Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon görcsölök, és erős...

Nagyon görcsölök, és erős menstruációm van, ugye ez nem a vetélésem kezdete?

Figyelt kérdés

Párommal közel egy hónapja együtt voltunk, és már egy ideje próbálkozunk , hogy babánk legyen. Egy hete teszteltem, a teszt pozitív volt. Pontosan tegnap kellett megjönnie , meg is jött, de a vérzésem igen erőteljes volt, és nagyobb vér darabok jöttek.

Eléggé megijedtem, mert a vérzésem közben erősen görcsöltem.

Kérlek segítsetek, egy hét múlva kaptam csak időpontot nőgyógyászhoz, és nagyon meg vagyok remulve.



2018. dec. 29. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudjuk! Senki nem tudja menj az ugyeletre jobban jarsz es meseld el hogy pozi teszt utan ez tortent majd ok segitenek, mi csak talalgatni tudunk es ijesztgetni
2018. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Hogy a fenébe bírsz várni az időpontra? Ügyeletre menten azonnal amikor ilyen történt velem
2018. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kell megjönnie, az egy héttel ezelőtti teszt jó eséllyel nem volt pozitív...
2018. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Pont ezért nem kéne idő előtt tesztelni. Csak stresszeled magad. De ha már így alakult, akkor menj ügyeletre.
2018. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sajnálom, de szerintem elvesztettétek a babát.

Sajnos nagyon gyakran előfordul az ilyen.

Valóban ezért nem tesztelnek sokan, csak a "nem várt" utáni napokban.

Menj el az ügyeketre, lehet h írnak fel kúpot, de kicsi rá az esély h ezek után megmsradjon a baba

2018. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem vetélés, mivel tegnap kellett volna megjönnie. Talán fals pozi lehetett, mivel mensi előtt egy héttel egy teszt se mutatja ki a terhességet.
2018. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez közel 60 napos ciklus???
2018. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most értem haza az ügyeletről. Orvos szerint nem lesz a továbbiakban semmi baj, mert a magzat és a méhlepény is épen eltávozott. Nem tudok mit mondani csak azt hogy lassan egy órája csak meredek magam elé, zokogok, és azon gondolkozom hogy ezt a páromnak hogy mondjam el. :(
2018. dec. 29. 20:27
 9/16 A kérdező kommentje:

Az a válaszadó aki a menstruációt mondta:

A mensim megjött, csak erősebben mint bármikor, és tenyér nagyságú vér darabok jöttek.

Bocsánat a késői válaszért.!

2018. dec. 29. 20:29
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Istenem kerdezo nagyon sajnalom es at tudom erezni, lehet erzeketlen vagyok de jobb most mintha kesobb tortent voltna amikor latod az uh-n vagy valami. Fel a fejjel ujra probalkozhattok
2018. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!