Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyáron némelyik kismama,...

Nyáron némelyik kismama, miért vesz fel olyan nadrágot, meg pólót, amiből teljesen, vagy félig látszik ki a pocakja?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom mert nem szégyelli, hogy várandós. Szerinted szégyellni kellene?
2018. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
En is babat varok, nem szegyenlem mert ezen nincs mit. Viszont szerintem senki nem nezne szivesen a kirepedezett csikos boromet ugyhogy masokat megkimelve en biztosan nem vennek fel olyat.
2018. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Mert nincs pénze külön ruhatárra 9 hónap miatt.
2018. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindenkinek csíkos kirepedezett a bőre. Amúgy neked nem mind egy más mit vesz fel? Te vedd fel ami neked tetszik.
2018. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy nem mindenkinek olyan ezt nem is mondtam egy szoval sem ha elolvastad volna ertelmesen! Magamra irtam hogy EN biztosan nem mutogatnam. Mas meg kit erdekel mit csinal
2018. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Jaj nem tudom de szerintem nagyon igénytelenül néz ki. Komolyan, miből áll a férjüktől kérni egy polot vagy felvenni egy egyberuhát. A csövesség teteje nálam amikor az utcán olyan kismamát látok nyáron akinek félig kilóg a hasa. Értem, nem kell új ruhatárat venni de könyörgöm 1-2 polo nem anyagi csőd...
2018. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

1-2 póló valóban nem anyagi csőd a legtöbb családnak és lehet az a kismama is beruházott pár ilyen pólóra, csak a kérdező éppen olyan napon futott össze vele amikor az összes ilyen pólója mosásban volt, de valahogy el kellett indulni otthonról, mert beteg a kistesó/elfogyott a cukor otthon/csak kiugrott a postára stb.

Szerintem itt senki se tipptopp a nap 24 órájában, csak ítélkezni rohadt könnyű.

2018. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó: persze kifogás mindig van, mindig el lehet bújni az anya vagyok belefér a trampliság mert a gyerek így a gyerek úgy. Nyáron fél nap alatt száradnak meg a ruhák de ha nem is ott van a férj szekrénye, az egyberuha és még sorolhatnám. Engem kilógó béllel, lepukkantan soha senki nem látott és nem is fog. Attól hogy gyerekeim vannak nem vettem jegyet a tramplivonatra és a férjemnek is nő maradtam nem a gyerekei kilógóbelű, zsíroshajú anyja...
2018. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Persze, hogy mindig van kifogás, hisz senki nem él ugyanolyan életet. Vannak akik minimálbérből egyedülállóként nevelik a gyereküket és nem tartanak otthon külön férfi ruházatot erre a célra, vagy pedig a férjük nem túlsúlyos, hogy beférjen alá az akár 7-8-9 hónapos terhes pocak.

Egyébként sok ilyen rosszindulatú kérdés volt már az oldalon, így ebből kiindulva ha férfi pólót venne fel a kismama, akkor meg az lenne a baj.

2018. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Igazabol en sem vennem fel soha! Nem igy kell mutogatni hogy terhes vagyok hanem alapbol latszik ha mar akkora a pocakja.

Egyebkent terhesseg elott nem minden ruhadarab olyan szuk hogy eppencsak feltudjuk huzni, biztosan vannak bo polok vagy nyulosabb darabok ami hosszitott vagy barmi. Egyebkent is nyaron 40+ fokba kint a napon egy ora alatt megszarad barmi. Nem lehet kifogas. Annyi csak hogy valaki igy szeret oltozni es mutogatni a gyomrat ennyi az egesz. Szegeny ferj.

2018. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!