Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

A tejmirigy ha kialakult a hónaljamban az már egész terhesség alatt ott marad?

2008-11-07 11:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem akarlak ijesztgetni, de a doki mondta, hogy tejmirigy? És ő honnan tudja?
Az ilyesmivel nagyon vigyázni kell, mert terhesség alatt megnő az esélye a az ösztrogénre érzékeny daganatok kialakulására, és ilyen a mellrák is.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008-11-07 12:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A nőgyógyászom mondta hogy az, kitapintotta

# 2/3Időpont 2008-11-07 15:12 Privát üzenet
Ezzel azért vigyázz. Hallottam már olyat, hogy terhes volt a nő, a nőgyógyász kitapintotta a csomót, azt mondta a nőnek, hogy semmi gond. Aztán megszületett a baba, a csomó nem tűnt el, és kiderült, hogy daganat.
Ne haragudj, tényleg nem akarlak megijeszteni, de azért én a helyedben inkább ellátogatnék egy másik dokihoz is. Persze lehet, hogy én lihegem túl, és tényleg csak tejmirigy. Úgy legyen.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2008-11-07 16:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan aki dohányzik, dohányzott terhesség alatt? Puszta kíváncsiság, nem kell okoskodás
Másnak is csúnyább lett a nunija terhesség alatt?
Ha jól tudom (jól tudom? ) a terhesség 91. napjától lehet igényelni a babára a 10. 000. - ft-os adókedvezményt. Mi a menete, van külön nyomtatvány hozzá?
Terhesség alatt felfázás? Mit lehet tenni?
Mit tegyek hogy ne hízzak annyit terhesség alatt?
Terhesség első harmadában (4-hetes vagyok) lehet-e használni Canesten tablettát? Mert sajnos 1-2 napja előjöttek a hüvelygomba tünetei de nagyon féltem az apróságom. A doki meg..

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu