Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. heti NST-n a baba szívhang...

39. heti NST-n a baba szívhangja 120körüli volt, mozgáskor 140. Ez nem túl alacsony?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 130-160 között kell lennie nyugalmi állapotban.
2019. jan. 1. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez pont jó érték.
2019. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, nem várunk tovább pénteknél. Akkor ezt mire érthette? Akkor leszek 39+3.
2019. jan. 1. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom arra, ha addig nem indul be a szules, akkor befektetnek, es /vagy meginditjak a szulest. Az ertek kulonben tokeletes! Nyugi, probalj ne stresszelni!
2019. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na de ha az érték jó,akkor miért kell megindítani?
2019. jan. 1. 12:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem kérdezted tőle, amikor ezt mondta?
2019. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert addigra mar 40: hetet betoltod, es talan a terhesseg idaig tarto reszebol arra kovetkeztet, h jobb ha orvosi megfigyeles ala vonnak, NEM biztos, hogy meginditjak :) nyugalom, minden rendben lesz, inditani tudtommal tulhordas es/vagy veszely miatt szoktak szulest.

Nekem is 120/130 koruli ertekek voltak minden nstn, ehhez kepest 41het +1. Napig hagytak, be sem fektettek ( pedig nalam terhessegi mergezes gyanu, sztreptokokkusz +, pajzsmirigy gond is volt). 41+1. Meginditottak a szulest, majd 33 ora intenziv vajudas utan (2-3 perces fajasok, utolso 4-5 oraban eda, muszajbol) vegre megcsaszaroztak, kozben vegig egy picit a normal ertek alatti volt a baba szivverese.. ha lett volna erom, biztosan megfojtottam volna az orvost.

2019. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma kora reggel voltam,nagyon fáradt voltam és nem is esett le,hogy mit mondott,csak mikor már kimentem tőle. 39+3 még nem éppen betöltött 40.hét lesz,de mindegy,majd lesz valami. Eddig mindig 140 körül volt a szívverése,ma az utolsó 8-10percben nem ment 120 fölé,hiába rázogatták a hasam. Csak ebből gondoltam,hogy baj lehet,de ha azt mondjátok,hogy nem baj,akkor elhiszem.
2019. jan. 1. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha "baj" lett volna, nen engednek haza.

Nem tudom választott orvosod van-e, én nem engedném indokolatlanul megindítani.

2019. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem,nincs fogadott orvosom.
2019. jan. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!