Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

39. heti NST-n a baba szívhangja 120körüli volt, mozgáskor 140. Ez nem túl alacsony?

Úgy tudom 130-160 között kell lennie nyugalmi állapotban.

jan. 1. 11:25  Privát üzenet  

A válaszok
Ez pont jó érték.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 1. 11:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt mondta az orvos, nem várunk tovább pénteknél. Akkor ezt mire érthette? Akkor leszek 39+3.

# 2/9Időpont jan. 1. 11:59 Privát üzenet
Gondolom arra, ha addig nem indul be a szules, akkor befektetnek, es /vagy meginditjak a szulest. Az ertek kulonben tokeletes! Nyugi, probalj ne stresszelni!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 1. 12:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na de ha az érték jó,akkor miért kell megindítani?

# 4/9Időpont jan. 1. 12:22 Privát üzenet
Ezt miért nem kérdezted tőle, amikor ezt mondta?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 1. 13:33 Privát üzenet

Mert addigra mar 40: hetet betoltod, es talan a terhesseg idaig tarto reszebol arra kovetkeztet, h jobb ha orvosi megfigyeles ala vonnak, NEM biztos, hogy meginditjak :) nyugalom, minden rendben lesz, inditani tudtommal tulhordas es/vagy veszely miatt szoktak szulest.

Nekem is 120/130 koruli ertekek voltak minden nstn, ehhez kepest 41het +1. Napig hagytak, be sem fektettek ( pedig nalam terhessegi mergezes gyanu, sztreptokokkusz +, pajzsmirigy gond is volt). 41+1. Meginditottak a szulest, majd 33 ora intenziv vajudas utan (2-3 perces fajasok, utolso 4-5 oraban eda, muszajbol) vegre megcsaszaroztak, kozben vegig egy picit a normal ertek alatti volt a baba szivverese.. ha lett volna erom, biztosan megfojtottam volna az orvost.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 1. 14:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma kora reggel voltam,nagyon fáradt voltam és nem is esett le,hogy mit mondott,csak mikor már kimentem tőle. 39+3 még nem éppen betöltött 40.hét lesz,de mindegy,majd lesz valami. Eddig mindig 140 körül volt a szívverése,ma az utolsó 8-10percben nem ment 120 fölé,hiába rázogatták a hasam. Csak ebből gondoltam,hogy baj lehet,de ha azt mondjátok,hogy nem baj,akkor elhiszem.

# 7/9Időpont jan. 1. 15:09 Privát üzenet

Ha "baj" lett volna, nen engednek haza.

Nem tudom választott orvosod van-e, én nem engedném indokolatlanul megindítani.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 1. 16:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem,nincs fogadott orvosom.

# 9/9Időpont jan. 1. 18:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt valakinek nagyon alacsony hcg szint terhesség elején, és mégis baba lett?
23 hetes terhes vagyok és 4 héttel le vannak maradva a végtagok a növésbe 1 hónappal ezelött 3 héttel voltunk lemardva azt mondták hogy lehet törpe lesz a baba vagy alacsony...
Szerintetek ebből lehet baj? Mit tehetnék?
Alacsony vércukorszint (reaktiv hipoglükemia) valakinek? Babára milyen hatással van/volt?
Milyen gyògyszert/kezelést kaptatok alacsony Progeszteron és magas TSH értékekre? Mennyi időn belül sikerült a baba? Mennyibe került a gyògyszer/kezelés?
Mit tehetek alacsony vernyomas ellen? Neha mar zavaro a fejfajas ami gondolom vele jar! 13+2hkm

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!