Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vèrnyomás leesès vagy cukor...

Vèrnyomás leesès vagy cukor leesès miatti rosszullèttől lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elájulsz és beütöd magad akkor talán, egyébként nem.

Én 14 hetes vagyok. A 8. hét óta vergődöm terhességi vészes hányással, így elég gyakran esik le a cukrom és a vérnyomásom, de a baba így is vidáman fickándozik bennem. Ami neki kell azt úgyis elveszi.

2019. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor cukorprofilon voltam kórházban, ott mondták, hogy az alacsony vércukorszint is veszélyes a babára. Gondolom ezért vettek vért éjszaka is, hogy ezt ellenőrizzék.
2019. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sorozatos szerencsère , jópár hete voltam ilyen rosszul mint ma.
2019. jan. 2. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok.5.héttől én is vészes hányásban szenvedek,2 hete kb pedig majdnem minden nap ájulás közeli állapotba kerülök,de a baba bent ebből semmit nem érez :) Vígan növöget bent.

Legyen nálad szőlőcukor,hideg víz.Mindig egyél keveset sokszor :)

2019. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hetesen elájultam hanyattvágódtam. Nem lett baj. Vérnyomásom volt padlón
2019. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!