Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak ti ereztetek mar igy?

Kismamak ti ereztetek mar igy?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok es sajnos nem dolgozhatok mert veszelyeztetett terhes vagyok.

Annyira unatkozom itthol, mindig csak ugyanaz a lemez: fozes,mosas,takaritas,sutogetes,olvasas,sorozatnezes,keresztrelytveny fejtes.

Parom dolgozik es nekem annyira rosszul esik hogy en nem keresek penzt es nem tudok menni, es csak itthol unatkozom, o azt mondta a baba az elso es a pihenes, nekem is az az elso de unatkozom.

Kismamak mit szoktstok otthol csinalni? Nem aludhatok folyamatosan es a napi rutin unalmas,meg sok ido is van a szulesig.

Eddig nyuzsgo eletet eltem es most ez varatlanul jott ez a semmit teves. Kicsit olyan erzesem van mintha eloskodnek a paromon es kihasznalnam, pedig tudom hogy muszaly itthol ulnom a fenekemen :/



#rutin napok #mindig ugyan az #semmi uj
2019. jan. 3. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Kitartás! (: később nem lesz időd pihenni egyáltalán. (:


Ültess virágot, tanulj egy új nyelvet, hívd át a barátaidat.

2019. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A barataim mind dolgoznak es este ernek haza akkor mar hiaba hivnam oket, angolt kezdtem tanulgatni de az sem kotott le hosszutavon viragot nemtudok ultetni mert panelban lakunk es mind elpusztul a magas paratartalom miatt :/ sajnos mar minden atfutott az agyamon mit tehetnek, de annyira tehetetlennek es tutyinak erzem magam.

Pihenek amig a pici nem erkezik de megis csak unalmas foleg hogy eddig porogtem es dolgoztam , gyors volt a valtas.


Koszonom a valaszodat :) jo ejszakat :)

2019. jan. 3. 00:59
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Varrj cimke rongyit a babának..

Imádni figja pár hónaposan


Én 3 hónapja nem jutok oda.de már neki sem állok, mert mire kész, kinövi.

A könyvem is félbehagyva...


Tanulj meg horgolni, és horgolj állatfigurákat, ezt kölessel kitömve a gyerkőc is szeretni fogja, de nagyon szép művészi munkák is vannak.


[link]


[link]


És az alapok:

[link]

2019. jan. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Én is hasonlóan érzek, ráadásul nem vagyok az a kifejezett házitündér típus, tehát megcsinálok mindent, szeretem is a rendet, de nem elégít ki, hogy ennyiből áll egy nap, szerettem dolgozni.


Én a tanulást javaslom, akár új nyelvet, akár kötés, horgolás, ahogy előttem javasolták, a születendő picinek sok szépséget készíthetsz majd, és dupla öröm lesz, hogy saját kezűleg készítetted.


Az viszont más kérdés, hogy téged az is zavar, hogy pénzt nem viszel (annyit) haza, mint eddig. Ezt fontos tisztáznod nagyon őszintén a pároddal és magaddal is, kit mennyire zavar, hogyan lehet ezen túllépni.


Egyébként kézműveskedéssel még pénzt is tudnál keresni - nyilván nem annyit valószínűleg, mint egy vezető beosztásban, de talán a lelkednek is jót tenne.

2019. jan. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

tp. se kapsz? Ha igen akkor hisz viszel haza pénzt,nyilván kevesebb...de fogd fel úgy,hogy több mint a semmi és te is hozzájárulsz :)

én is a varrást ajánlom, egy jó varrógéppel csomó cukiságot tudsz csinálni a babának

2019. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat tenyleg jo otlet horgolni stb..

Tappenzt kapok de nem sok, es eddig azert a tobbszoroset kaptam amig dolgoztam mert neha eljartam "feketen dolgozni" bufekbe stb es ugye abbol is eleg sok penz jott. Beszeltem a parommal hogy en ugy erzem lehuzom anyagilag stb, de a valasza az mindig hogy az o felelossege eltartani es ne torodjek ezzel mert van eleg penzunk.

2019. jan. 3. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én végig dolgozom/dolgoztam mind a két terhességem. Van egy kislányom is, szóval nem érek rá unatkozni.
2019. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7-es olyan kismamakat kerdeztem akik ugyanugy otthol voltak valamilyen okbol kifolyolag.

Mivel veszelyeztetett vagyok nem dolgozhatok, nyilvan mennek en is. Koszi a semmit azert.

2019. jan. 5. 19:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Jah bocs, nem tudtam, hogy aki dolgozik és terhes nem számít kismamának... A kérdésed kismamáknak címezted.
2019. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolso mondtam egy szoval hogy aki terhessege att dolgozik az nem szamit kismamanak? Ne kombinalj mar mert magadat jaratod le azzal hogy nem olvasod el megfeleloen. Egyebkent ha nem csak a cimet nezned rajonnel hogy veszelyeztetett vagyok akinek sajnos otthol kell ulnie ahogy a valaszadok 99%-anak is, en kerek elnezest :D
2019. jan. 7. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!