Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygek és nagyon fáj a...

Émelygek és nagyon fáj a mellem, így is lehet hogy nem talál estére szívhangot az orvos?

Figyelt kérdés
Volt már egy vetélésem szóval nagyon félek.
2019. jan. 3. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A magzati szívhang nem függ össze a kismama émelygésével.


A korával inkább. De azt nem írtad...

2019. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
9hetes vagyok
2019. jan. 3. 10:10
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha még él...
2019. jan. 3. 10:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emelygesnek nem igazan van koze ehhez, de az biztos hogy 9 hetesen KELL hogy legyen mar szivhangja a picinek
2019. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
6 hetesen már volt, csak ugye nem tudom lett e baj közben.
2019. jan. 3. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy a korábbi vetélés miatt aggódsz, de nem lehet ennyire negatívan végigparázni egy terhességen. Baromira nem tesz jót és te sem fogod egy percét sem élvezni a dolognak.

Én is minden alkalommal izgulok amikor UH-ra megyek, de csak és kizárólag akkor engedek az érzésnek amikor már fekszem le az ágyra. Se előtte, se utána nem vagyok hajlandó ezen izgulni, mert megöli az egész terhesség örömét.

2019. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"Ha még él..." Komolyan kérdem, neked mi bajod van?
2019. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Két 12 hét előtti vetélés, majd egy hellp szindrómás koraszülés után újabb vetélés 8 hetesen, és most itt tartunk. Ez az utóbbi 6,5 évem...
2019. jan. 3. 11:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Jajj szegeny ez szornyu:( nagy sajnalom

Kivanom neked, hogy minden rendben legyen

Annyira konnyu mondani h ne aggodj, mit izgulsz, ne feszulj ra... foleg ha ennyi rossz tapasztalata van az embernek.

Ha az elmult hetekben nem volt panaszod akkor elvileg minden rendben kell hogy legyen. Sajnos mast nem tud csinalni az ember mint sokat pihenni, szedni a vitaminokat es varni az uh-kat.

Trombozis oanelt csinaltak mar neked? Ha van vmilyen veralvadasi rendellenesseg pl leiden mutacio az sokszor okoz vetelest. Nekem pl ez van sajnos de kapok ra verhigito injekciot es igy nem lehet baj. Esetleg kerdezz ra

2019. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez tényleg szomorú, de kicsit olyan a hozzáállásod, mint aki már most elengedte az egészet és úgy megy neki a vizsgálatnak, hogy úgysem él a baba.

Szerinted ez így jó?

2019. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!