Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem, de két...

Pozitívat teszteltem, de két hete kaptam influenza elleni oltást. Lehet tőle beteg a baba?

Figyelt kérdés
kb ovulációkor kaptam meg az oltást
2019. jan. 3. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy nem. A megtermékenyítés és a kimaradó vérzés közötti időben bevett gyógyszer, alkohol, egyéb problémás dolgok mindent vagy semmit alapon hatnak a babára, vagy nem marad meg a terhesség, vagy megmarad, de utóbbi esetben károsodás nélkül.
2019. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég 34hetesen adattam be....ilyenkor meg ajánlják is,így a babád is védve van...
2019. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi infuelnza oltás betegtájékozattóhója szerint minden trimsezterben be lehet adatni. Ugyanakkor sok olyan háziorvos és nőgyógyász van, aki az első trimeszterben, amikor a végtagok fejlődnek, inkább nem ajánlja, hiszen a influenzaoltás minden évben más, nyilván nincsenek hosszútávú adatok terheseknél a mellékhatásokról, és inkább az óvatosságban hisznek. Ilyen szempontból nem lehet összehasonlítani egy utolsó és egy első trimeszterben beadott oltást vagy más gyógyszert.
2019. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem lesz baja, de az oltás maga felesleges volt. Nyugi semmi baj nem lesz.
2019. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MÁr miért lett volna felesleges az oltás? Nekem oltással két hét enyhe nátha az influenza, amitől a babának semmi baja nem lenne, oltás nélkül 40 fokos láz szokott lenni, elhúzódó antibiotikum-kúrák, stb. Melyik kockázatosabb a babára?
2019. jan. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!